OTSI

Seminariteenused

Otse Valgeranna kaldal männimetsa all asuv Villa Andropoff on unikaalse ajaloo ja arhidektuuriga paik. Villa sobib ideaalselt perepuhkuseks, firmaüritusteks, tähtpäevade pidamiseks ja ka privaatsust ning romantikat otsivatele külastajatele. Lähedusse jäävad Valgeranna golfiväljak ning ekstreemust pakkuv Valgeranna Seikluspark. Argielu unustamapanev keskkond, hinge kosutav männimets, imeline liivarand – see on paradiis Valgeranna kaldal.

Mere kohin ja männimetsa värske õhk loovad inspireeriva keskkonna ka eduka seminari- või koolituse läbiviimiseks. Selleks on olemas avar seminariruum koos vajaliku tehnikaga.

Loe edasi...

Eassalu-Neitsi külastuskeskuses on võimalik pidada seminare, koolitusi või õppepäevasid.

Loe edasi...

Saulepa rannamaja  on  hubane, mugav, stiilne ja värskendav.

2012 a. sügisel avatud rannamaja interjöör on väga moodne ning kaasaegne. Sisustamisel on kasutatud parimaid materjale ning tehnikat ja seda eelkõige selleks, et vastata külastajate nõudmistele ning ootustele.
Majutuseks on kokku 6 mugavat magamistuba, mis asuvad hoone teisel korrusel. Põhikohti on kokku 14 ja ühte tuppa on võimalik paigutada 1 lisakoht. Kõik toad (v.a. ühene tuba) on tv ja rõduga, kust avaneb suurepärane vaade Pärnu lahele. Korruse peale on kokku kaks dušširuumi koos wc-ga. Tubades on olemas voodipesu ja saunalinad.

Saulepa Rannamaja köök on rohkete võimalustega. Klientide käsutuses on kaasaegne köök koos vajaliku tehnika ning varustusega 40-le inimesele. Olemas on ka saun, kus saunalavale mahub keskmiselt 8 inimest ja sauna eesruumi istuma 10 inimest. Eesruumis on mugav nahkdiivan, tv, muusikakeskus ja otseväljapääs terrassile. Saunaruum sobib ideaalselt väikesteks koosviibimisteks. Saun turgutab keha ja vaimu ning aitab lõõgastuda peale pikka ning väsitavat tööpäeva.

Olemas on seminariruum(25-kohaga), kust avaneb suurepärane vaade Pärnu lahele, mis kindlasti annab inspiratsiooni ning aitab kaasa ideede kujunemisel. Miks mitte korraldada koosolek / seminar / koolitus linnast eemal, kus vaikus paitab kõrva ning värske õhk kosutab hinge.  Lisaks on veel õueala, kus on samuti võimalik näiteks koolitusi ning seminare läbi viia.Saulepa rannamaja keskkond on mõttetööks just kui loodud.Loe edasi...

Ojako Puhke- ja Koolituskeskuse leiate maalilisel, mööda rannikut ja kalurikülasid lookleval maanteel. Lisaks kaunile asukohale mere ääres võlub puhke- ja koolituskeskus lahke pererahva ning hea toiduga. Majutust pakutakse erinevates majutusmajades, suurele perele  või seltskonnale sobib privaatne palkmaja. Ojako on kujunenud meelispaigaks seminaride ja koolituste ning pulmade ja teiste tähtpäevade korraldamisel. Romantikutele on loodud eraldi roosituba. Omaette kogemuse pakuvad kuumad kümblustünnid mere kaldal, kus on võimalik tähistaevast imetleda igal aastaajal!

Ojako puhke- ja koolituskeskus kutsub Teid kaunisse ja rahulikku keskkonda läbi viima seminare, koolitusi ja nõupidamisi koos meeldiva lõõgastuse ja maitsva toiduga. Meri ja rannaäärne loodus pakuvad hingele alati kosutust.

Loe edasi...

Maria Talu Pärnumaal on vahva koht, kus nautida tõelist maaelu idülli. Looduskaunis ümbrus pakub erinevaid võimalusi romantilisteks seiklusteks metsas, rabamaastikul ja merel, olles suurepärane koht nii puhkamiseks kui ka seminaride ja koolituste läbiviimiseks. Toitlustus-, peo- ja seminariruumid asuvad ligi 100-aastases taluhoones, kus on säilinud rehetuba koos algupärase reheahjuga. Külalised majutatakse 2010. aasta suvel valminud puhkemajades, kus kohtuvad maa keskkond ja linna mugavus. Kõikidel puhkemajadel on Eestis tuntud puude nimed. Talu juures tegutseb Maria Ratsakeskus, kus toimuvad ratsatreeningud ja korraldatakse rahvusvahelise tasemega võistlusi. Hobusehuvilistele korraldatakse ratsamatku ning vankri-ja reesõite koos piknikuga, ühtlasi tutvustades ümberkaudseid vaatamisväärsusi. Pärast matka soovitame lõõgastuda ehedas suitsusaunas, kus on võimalik lasta ennast vihelda ja saada osa saunateraapiast.

Maria talu on sobiv koht nii väiksematele kui suurematele seltskondadele nõupidamiste, seminaride või koolituste läbiviimiseks. Võimalus korraldada nii ühe- kui ka mitmepäevaseid üritusi ühendades töö ja puhkuse.

Loe edasi...

Vaiste Rannahäärber on vanas stiilis kolmekorruseline rookatusega palkmaja rahulikus mereäärses piirkonnas Vaiste mõisa maadel, Pärnumaal. Majutust pakutakse peamajas kuni 6-le inimesele. Esimesel korrusel asub puhkeruum, mida saab kasutada seminari- või peoruumina väikesele seltskonnale (16-le). Samal korrusel on veel venesaun, hubane kaminaruum ning kööginurk koos nõudega. Maja taga asub päikeseline privaatne terrass, kus on laud, pingid ning grillimisvõimalus. Teisele korrusele jääb avatud elutuba kööginurgaga. Maja kolmandal korrusel on veel mullivanniga vannituba. Mullivannist on romantiline vaade merele, kust mõnuledes vaadata päikeseloojangut. Vahepeal saab mullitamise vahele teha väikese veini või kohvi ning nautida loodust vannitoa rõdul. Samal korrusel on veel 2 magamistuba koos rõdudega.

Loe edasi...

Saare talu kõrvalt jookseb mööda Kolga oja, mis koos luitemännikutega moodustavad Kolga Looduskaitseala. Siinsete vanimate mändide vanuseks arvatakse olevat üle 170 aasta. Talust paari kilomeetri kaugusel asuvad head seene- ja marjametsad ning väga kaunid laaned. Ainulaadse elamuse osaliseks saab igaüks, kes avastab põnevaid metsalaani ja rannikusoppe Saare talu korraldataval ratsamatkal. Saare talu loob sobiva atmosfääri nii seiklejale kui ka romantika otsijale. Asukohta tõttu otse maantee ääres on siin hea peatuda öö peale jäänud teelisel.

Loe edasi...

Varbla Puhkekülla on oodatud nii romantikud, loodushuvilised kui ka nautlejad, kes soovivad linnakärast eemale. Siit leiab igaüks privaatsust ja hubasust, energiat ja kosutust  nii hingele kui ihule igal aastaajal. Paiga magnetiks on meri, mis loksub suisa akna alla ja kutsub meremõnusid nautima – süstamatkale, tube`ga ekstreemsõitu proovima või hoopis aerupaadiga maismaast kiviviskekaugusel asuvale laiule romantilist pikniku pidama. Surfarid on avastanud Varbla Puhkekülas tõelise surfiparadiisi. Huvilistel aidatakse korraldada ka sisemaal asuvates paksudes metsades ulukijahti ning kalapüüki merel. Mitmekülgne hoonete kompleks, avar kadakatene telkimisala ja liivarand võimaldavad pidada meeleolukaid-rahvarohkeid suursündmusi.Tule ja avasta paradiis pärapõrgus!

Seminarid ja koolitused Varbla Puhkekülas innustavad kõige värskematele ideedele ja mõtetele! Siin peetud seminarid kauni merevaatega seminariruumis on iga korraldaja unistus.

Loe edasi...