OTSI

Puhkus rannateel

Jõulumäe Tervisespordikeskus on armastatud sportimiskeskus igal aastaajal. Talvekuudel muutub Jõulumägi aga eriliselt kihavaks, sest siia armastavad sõita nii pered kui ka tõsised sportlased oma talvepäevi veetma. Nii suuri kui päris väikesi ootavad hästi hooldatud suusarajad ning laste naerust rõkkavad kelgunõlvad. Väga heal tasemel, kohati künklikud rajad on parajaks jõukatsumiseks pühapäeva-suusatajatele ning pakuvad piisavat väljakutset tõsisematele sportlastele. Radu on siin erineva pikkuse ning raskusastmega, nii et igaüks leiab endale sobiva. Jõulumäe tublisid rajameistreid on usaldatud korraldama ka rahvusvahelisi suusavõistlusi. Kui aga suuskadele ei ole kuidagi tahtmist minna, siis kulub üks mõnus jalutuskäik lumiseselt muinasjutulises metsas alati ära.

Loe edasi...

Uisumatk on väga eriline asi. Varbla laidudele tekib jää umbes veebruaris. Matkal kohtab nii kõrget rüsijääd kui ka siledat-mõnusat uisujääd. Tänu rüsijääle on piirkond populaarne ka hüljeste seas, kuid hüljeste pesitsemist siiski segama ei minda. Varbla laidude retke pikkust on võimalik varieerida vastavalt soovile. Standardpikkus on 15 km ligi.

Loe edasi...

 
Siin elab jõuluvana koos memme, päkapikkude, hobuste, jäneste, ämblike, muttide, lindude ja paljude teiste suurte ja väikeste sõpradega.
 
Siin teeb jõuluvana koos memme ja päkapikkudega aasta läbi kõige tähtsamaid ja vähem tähtsamaid ja hoopistükis tähtsusetuid asju. Käib kalal, heinal ja maasikal; parandab regesid, traktoreid ja jalgrattaid; valmistab kingitusi, pannkooke ja üllatusi; teeb sporti, torti ja õngekorki; loeb lambaid, lapsi ja raamatuid ... ja palju, palju kõike muud!

Loe edasi...