OTSI

Puhkus rannateel

 
Teie puhkusel on kodu!
 
Reiumaa Motellis kauni Reiu jõe kaldal tunnevad end ühtviisi mõnusalt nii lastega pered, kui aktiivset eluviisi harrastavad puhkajad. 
 
Lisaks kosutavale puhkusele linnakärast eemal pakume erinevaid võimalusi aktiivseks liikumiseks. Kevadest sügiseni on võimalik kaunil Reiu jõel nautida rõõmu veel liikumisest – laenutame kanuusid, paati, SUP-lauda, algaja surfivarustust, jalgrattaid. Et Jõulumäe Tervisespordikeskus asub meist vaid 14 km kaugusel, siis on suurepärane võimalus ühendada oma puhkus Reiumaa Motellis aktiivse liikumisega suurepärases spordikeskuses.  Samuti on oodatud kõik kalapüügisõbrad!
 
Tere tulemast!

Loe edasi...

Jõulumäe Tervisespordikeskus on armastatud sportimiskeskus igal aastaajal. Põhirõhk on siin looduses liikumisel, kus igaühel on võimalus valida jõukohane ja meeldiv tegevus. Talvekuudel on külastajate ootel hästi hooldatud suusarajad ning laste naerust rõkkavad kelgunõlvad. Suvisesed metsarajad kutsuvad jalgrattasõitudele või hoopis rulluisutiirudele asfaltil. Võtke kaasa termosega soe tee ning mõnusad jalutuskäigud värkest õhust pakatavas männimetsas kuluvad igal ajal ära!

Loe edasi...

Romantilise Rannatee pikendusena kutsume teid kanuumatkale Lätimaale, Eesti-Läti piiri lähedal asuvale Salatsi jõele. Jõgi on väga populaarseks saanud oma kaunite liivakivipaljandikega. Liivakivis on palju allikaid ja koopaid. Siin asub ka Baltimaade pikim looduslik liivakivikoobas. Käikude kogupikkuseks on mõõdetud üle 300 m. Korraldame kanuumatkasid väljumisega Kilingi-Nõmmest. Võime teile järele tulla ükskõik millisse Eesti või Läti punkti (hotellid, sadamad, lennujaamad jne.). Tellides Livonia Matkadelt „Koopasafari“ nimelise kanuumatka, saate sisutiheda matka- ja ekskursioonipäeva.

Loe edasi...

Maria Talu Ratsakeskuses saavad seiklushimulisemad ette võtta ratsamatku ning rahulikuma hingega mõnusaid vankri-ja reesõite. Matkade kestel tutvustatakse ümberkaudseid vaatamisväärsusi ning peetakse üks mõnus piknik värskes õhus. Kui väsitav seiklus tehtud, soovitame lõõgastuda Maria talu Talurahva Spaas - saada osa saunateraapiast ning teha läbi tõelise maasauna vihtlemiskuur asjatundajate poolt.

Lisaks on Maria talus võimalus kasutada rahvusvahelistele normidele vastavat ratsaplatsi. Kes eelistavad ratsaspordile aga pallimänge, nende päralt on rahvusvahelistele mõõtudele ja standarditele vastav jalgpalliplats ja asfaldkattega korvpalliplats.

Loe edasi...

Tule ja mängi paintballi ning saa adrenaliini rohke elamus! Mängu korraldajad tulevad Sinu valitud kohale Romantilisel Rannateel. Paintball on sportlik mäng, mis seisneb selles, et mängijad peavad värvikuulidega tabama teisi mängijaid, et neid mängust välja saada. Mängu eesmärgiks võib seada vastasvõistkonna lipu hõivamise või “kindluse” vallutamise. Mänguväljakuks on ideaalne mõni mahajäetud hoone või metsaalune. Paintball on mõeldud kõigile vähegi aktiivsetele inimestele, seda ei tohiks pidada sõjardite mänguks vaid põnevaks spordialaks, mis aitab end eemale raputada igapäevaelust. Väheke võitlejahinge läheb ikka ka vaja. Mäng pakub põnevust ja adrenaliini nii algajale kui ka vanale kalale. 

Loe edasi...

Sassi Ratsaturismitalus tegeletakse ratsaspordi ja –turismi kõrval ka hobusekasvatuse, noorhobuste väljaõppe ja treeninguga. Treeningväljak, maneež ning looduskaunid ratsutamisrajad annavad talule ideaalsed võimalused pakkumaks toredaid ratsasõiduelamusi. Talusse on teretulnud nii algajad kui ka kogenud ratsanikud, samuti kõik need, kes naudivad puhkust maal ja tunnevad hobustest suurt rõõmu. Kuna hobused on suured laste lemmikud, on ratsatalu tore sihtpunkt perepuhkuseks ja klassiekskursioonidele. Turismigruppidele ja firmadele korraldab pererahvas piknikke ning suve- ja talveüritusi.

Loe edasi...

Meri nagu hõbedane põld. Kauguseigatsus ja läheduseigatsus. Põimumas sumedal suveajal sooja mere ääres. Tahaks minna ja tahaks tulla, liuelda mere-eraldatusse ja naasta elevusse sõprade keskele.  Paat, veel parem purjekas, või lihtsalt puri ja laud - alati sinuga kaasas, kus iganes merd ja tuult leidumas. Kuidas alustada? Alustaks näiteks Varblast. Võtame:
- suure laua ja väikse purje
- siledaveelise lahe ja ilusa, mõõduka tuulega ilma
- vilunud juhendaja ...
Purjelauaga edasi-tagasi liuglema õpib inimene ühe-kahe päevaga. Sellest rõõmu tundma, aga esimese poole tunniga.

Loe edasi...

Pärnust 10 minuti autosõidu kaugusel asub Valgerand ja Pärnumaa esimene täismõõtmetega 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf, mille on projekteerinud Soome tuntud golfiarhitekt Kosti Kuronen.  White Beach Golf on links tüüpi väljak. Fairway`d on laiad, hästi hooldatud ja pehme murukattega, mis säästab mängijate käsi põrutuste eest. Rough on lühike ja suured kõrguste vahed väljakul puuduvad, mistõttu on mängimine lihtne ka seeniormängijatele. Samas ei ole mitte ühtegi rada, kus ei oleks võimalust palli vette lüüa. Kokku on veetakistuste pindala ligi 19 hektarit. Kui sellele juurde liita pidevalt puhuvad tugevad meretuuled, saame väljaku, mille edukas läbimängimine on väljakutseks isegi kogenud golfarile. 

Loe edasi...

Valgeranna Seikluspark  on omalaadne väljakutse, iseenda proovilepanek, mis pakub nii keha kui vaimu arendavat tegevust igaühele - vanusest, soost ja füüsilisest vormist sõltumata. Tasapisi puude otsas kõrgemale liikudes avastate end huvitavates olukordades, õppides üksteist ja ennastki paremini tundma. Seikluspargi 8 rada asuvad kuuel erineval kõrgusel, sildu ehk atraktsioone 90, sealhulgas ka kiireid laskumisi trossteedel (ahviraudtee). Aega kulub raja läbimiseks sõltuvalt julgusest ja tasakaalutunnetusest 2 kuni 3 tundi. Avatud on seiklusrada ka kõige pisematele - silmatera ootavad rippsillad, -kiiged ja ahviraudtee. Adrenaliinisõpru ootab vabalangemishüpe - testi enda piire või pane sõber proovile, närvikõdi garanteeritud! Hüpe sooritatakse spetsiaalse seadme abil 10m kõrguselt. Kes puu otsa minna ei soovi, saab mängida aardejahti või discgolfi. Discgolfi 18-korviline rada kulgeb läbi ilusa männimetsa. Raja kasutus huvilistele on tasuta ning mänguks vajalikud kettad saab rentida seikluspargist.
 
www.valgerannaseikluspark.eeValgeranna Seikluspark on omalaadne väljakutse, iseenda proovilepanek, mis pakub nii keha kui vaimu arendavat tegevust igaühele - vanusest, soost ja füüsilisest vormist sõltumata. Tasapisi puude otsas kõrgemale liikudes avastate ennast ja kaaslasi huvitavates olukordades, õppides üksteist ja ennastki paremini tundma. Pargis on erineva kõrguse ja raskusega radu 6, sildu ehk atraktsioone 75, sealhulgas ka kiireid laskumisi trossteedel (ahviraudtee). Aega kulub raja läbimiseks sõltuvalt julgusest ja tasakaalutunnetusest 2 kuni 3 tundi. Avatud on seiklusrajad ka kõige pisematele - silmatera ootavad rippsillad, -kiiged ja ahviraudtee. 
 
Valgeranna Seikluspargi vahetusläheduses avas Valgeranna Golf uue klubimaja. Klubimajas on mängijate tarbeks riietusruumid, saunad ja pesemisruumid. Restoran ja baar on suvehooajal avatud kõikidele külastajatele. Vaata lisaks www.wbg.ee
Valgeranna, Audru vald
+372 562 22855
info@valgerannaseikluspark.ee
www.valgerannaseikluspark.ee

Loe edasi...