OTSI

Majutus

Hea rannateeline!

Siit leiate endale väärt öömaja ja peatuspaiga Romantilisel Rannateel. Majutus Pärnu maakonnas, Romantilisel Rannateel, sobib igale maitsele - hotelliluksusest telkimispaikadeni, mille vahele jääb mõnus talumajutus, kus saab vahetult suhelda lahke pererahvaga. Privaatsuse otsijaile sobivad mugavad puhkemajad ning puudust ei tule ka karavani peatuskohtadest.

Romantiline Rannatee kulgeb mööda põhilisi Pärnumaad läbivaid maanteid ja turismimarsruute. Seetõttu oleme peatuspaigad järjestanud maanteede kaupa algusega Pärnu linnast. Eraldi leiate öömajad Kihnu ja Manija saartel.

Igal hooajal Rannateel ringi seigeldes soovitame majutuspaika enne saabumist ette helistada või kohad juba varakult broneerida - siis on kindel, et pererahvas on teie ootel olemas. Samuti oleme väga tänulikud, kui annate teada mittesaabumisest eelnevalt kokku lepitud paika. Majutuspaiga saate varakult broneerida ka Romantilise Rannatee kodulehel! Leidke vastav vorm valitud majutusettevõtte profiili lõpust.

Samuti olete oodatud jagama oma kogemusi ja arvamusi iga külastatud majutusettevõtte kohta!

Soovime nauditavat peatust Romantilisel Rannateel!

Uudised

Midagi romantilist Romantilisel rannateel täna õhtul. Laura Põldvere kontsert Lepanina hotellis algusega 20.00. Vägevaid naisi kohtab sellel nädalal Romantiisel rannateel veelgi. Anne Veski astub üles Kilingi-Nõmme suveaias lavale reedel, 18.augustil #romantilinerannatee #visitpärnu

Kosmonautika Puhkekeskus foto. SUVI KESTAB VEEL! Vähemalt on nii Romantilisel Rannateel:) Romantiline Rannatee

Kätte on jõudnud hapukurgihooaeg. Saabuval pühapäeval ootab Tahkuranna hapukurgifestival, kus on võimalus näha ja proovida, mida kõike kurgist teha saab. Tahkuranna naised on eriliselt leidlikud:) #visitparnu #romantilinerannatee #puhkaeestis #hapukurk #hapukurgihooaeg

Üks imearmas suvekohvik ja talupood on avatud keset Tõstamaad, kust saab ehedat Romantilise rannatee toitu. Selle nädalavahetuse meiepoolne soovitus ongi sõita mööda Romantilise rannatee põhjakallast, kus lisaks maitseelamustele on võimalus osa saada ka kogu nädalavahetuse kestvatest Tõstamaa vallapäevadest ning sealsest tihedast kultuuriprogrammist. Õhtuti aga avab eesriide Tõstamaa suveteater kus nii laupäeval kui pühapäeval saab näha "Tõeajastu lõppu".

Hapukurgifestivali ettevalmistused on täies hoos :) Kõike seda maitsvat saab 20.augustil Tahkurannas proovida.

Koostöös Kabli Päikeseloojangu festivaliga korraldasime festivali tänuõhtul Romantilise rannatee maitsete degusteerimise. Kogusime kokku erinevate tootjate põnevad-maitsvad tooted ning esitlesime neid õhtu jooksul. Meie maitsed said siiraid kiidusõnu ning valikut kiideti taevani :)