OTSI

Majutus

Hea rannateeline!

Siit leiate endale väärt öömaja ja peatuspaiga Romantilisel Rannateel. Majutus Pärnu maakonnas, Romantilisel Rannateel, sobib igale maitsele - hotelliluksusest telkimispaikadeni, mille vahele jääb mõnus talumajutus, kus saab vahetult suhelda lahke pererahvaga. Privaatsuse otsijaile sobivad mugavad puhkemajad ning puudust ei tule ka karavani peatuskohtadest.

Romantiline Rannatee kulgeb mööda põhilisi Pärnumaad läbivaid maanteid ja turismimarsruute. Seetõttu oleme peatuspaigad järjestanud maanteede kaupa algusega Pärnu linnast. Eraldi leiate öömajad Kihnu ja Manija saartel.

Igal hooajal Rannateel ringi seigeldes soovitame majutuspaika enne saabumist ette helistada või kohad juba varakult broneerida - siis on kindel, et pererahvas on teie ootel olemas. Samuti oleme väga tänulikud, kui annate teada mittesaabumisest eelnevalt kokku lepitud paika. Majutuspaiga saate varakult broneerida ka Romantilise Rannatee kodulehel! Leidke vastav vorm valitud majutusettevõtte profiili lõpust.

Samuti olete oodatud jagama oma kogemusi ja arvamusi iga külastatud majutusettevõtte kohta!

Soovime nauditavat peatust Romantilisel Rannateel!

Uudised

Meil on suur rõõm sellel nädalavahetusel võõrustada Romantilisel Rannateel, Jõulumäe Tervisespordikeskuses Eesti meistrivõistlusi murdmaasuusatamises. Eesti suusaässad on kohal! Rajad on valmis ja esimesed stardidki juba peetud, kuid põnevust jätkub veel ka laupäevaks ja pühapäevaks. Olete oodatud kaasa elama ning kaunist päikesepaistelist nädalavahetust veetma!

Järgmise aasta Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusalumi on kenasti kokku varutud ning jääb kogu suveks kuni järgmise aasta külmadeni saepuru alla tallele :)

Kihnu kutsub pärandkultuuriaastal mandrilapsi Kihnu kultuuri laagrisse!

Sellel nädalavahetusel, alates reedest, 16.-18.märts, olete kõik oodatud kaasa elama EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELE MURDMAASUUSATAMISES Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Ajakava leiate siit, Suusaliidu kalendrist. NB! Kunstlumekattega suusarajad, suusastaadion ning punane discgolfirada on tavakasutajatele võistluste tõttu suletud alates reede hommikust. Olete oodatud võistlustele kaasa elama!

Loodust võib avastada mitmel viisil. Näiteks nostalgilised tõukekelgudki sobivad selleks ülihästi. Nädalavahetusel on lubatud taas külmakraade, mis teeb loodusesse minemise veelgi lihtsamaks! #visitpärnu #visitparnu #puhkaeestis #romantilinerannatee #talv #matk

Romantilise Rannatee käsitöölised ja toidutootjad! Aeg on talveunest ärgata!