OTSI

Majutus

Hea rannateeline!

Siit leiate endale väärt öömaja ja peatuspaiga Romantilisel Rannateel. Majutus Pärnu maakonnas, Romantilisel Rannateel, sobib igale maitsele - hotelliluksusest telkimispaikadeni, mille vahele jääb mõnus talumajutus, kus saab vahetult suhelda lahke pererahvaga. Privaatsuse otsijaile sobivad mugavad puhkemajad ning puudust ei tule ka karavani peatuskohtadest.

Romantiline Rannatee kulgeb mööda põhilisi Pärnumaad läbivaid maanteid ja turismimarsruute. Seetõttu oleme peatuspaigad järjestanud maanteede kaupa algusega Pärnu linnast. Eraldi leiate öömajad Kihnu ja Manija saartel.

Igal hooajal Rannateel ringi seigeldes soovitame majutuspaika enne saabumist ette helistada või kohad juba varakult broneerida - siis on kindel, et pererahvas on teie ootel olemas. Samuti oleme väga tänulikud, kui annate teada mittesaabumisest eelnevalt kokku lepitud paika. Majutuspaiga saate varakult broneerida ka Romantilise Rannatee kodulehel! Leidke vastav vorm valitud majutusettevõtte profiili lõpust.

Samuti olete oodatud jagama oma kogemusi ja arvamusi iga külastatud majutusettevõtte kohta!

Soovime nauditavat peatust Romantilisel Rannateel!

Uudised

Romantilise Rannatee jaanituled ootavad! Vaata, kuhu alates tänasest tasub jaanituld ja sõnajalaõit otsima minna https://www.facebook.com/pg/rannatee/events/?ref=page_internal Kihnu Mere Selts foto. Autor: Gunnar Laak Photography

Kihnus peetakse esimest kudumisfestivali, millele täna pannakse väärikas punkt, et juba homme jätkata saarel jaanipidustustega.

Fishing Village

Valgeranna Seikluspark on avatud nüüd igal päeval!

Kes laupäeval soovib Fishing Village suurele sadamakohviku avapeole minna, ei pea sellepärast autole hääli sisse ajama - tuleb võtta Vallikäärust jõetakso ning lasta end kohale sõidutada. Kohapeal ootavad aga BBQ kokad ning Must Mesi ja pidu hommikuni!

Alustagem saabuvat LAUPÄEVA Tamme talu ürdiaed, mis korraldab tänavu juba 10. avatud uste päevad. Kui taimeaias tiir tehtud ja taimed ostetud, ootab suvekohviku avamispeole Fishing Village Estonia - Kaluriküla. PÜHAPÄEVA hommikul aga võtkem pere väiksem rahvas kaasa kohvikusse Amps & Lonks, et kõht korralikult pannkooke täis süüa. Seejärel ootab külla Jõuluvana Korstna talu ja Romantilise Rannatee Jõuluvana, et veeta koos üks vahva päev! Visit Pärnu Puhka Eestis Romantiline Rannatee / Romantic Coastline