OTSI

Majutus

Hea rannateeline!

Siit leiate endale väärt öömaja ja peatuspaiga Romantilisel Rannateel. Majutus Pärnu maakonnas, Romantilisel Rannateel, sobib igale maitsele - hotelliluksusest telkimispaikadeni, mille vahele jääb mõnus talumajutus, kus saab vahetult suhelda lahke pererahvaga. Privaatsuse otsijaile sobivad mugavad puhkemajad ning puudust ei tule ka karavani peatuskohtadest.

Romantiline Rannatee kulgeb mööda põhilisi Pärnumaad läbivaid maanteid ja turismimarsruute. Seetõttu oleme peatuspaigad järjestanud maanteede kaupa algusega Pärnu linnast. Eraldi leiate öömajad Kihnu ja Manija saartel.

Igal hooajal Rannateel ringi seigeldes soovitame majutuspaika enne saabumist ette helistada või kohad juba varakult broneerida - siis on kindel, et pererahvas on teie ootel olemas. Samuti oleme väga tänulikud, kui annate teada mittesaabumisest eelnevalt kokku lepitud paika. Majutuspaiga saate varakult broneerida ka Romantilise Rannatee kodulehel! Leidke vastav vorm valitud majutusettevõtte profiili lõpust.

Samuti olete oodatud jagama oma kogemusi ja arvamusi iga külastatud majutusettevõtte kohta!

Soovime nauditavat peatust Romantilisel Rannateel!

Uudised

Ermistu Puhkeküla foto

Meri teeb õnnelikuks ja mere ehk Romantilise Rannatee vahetus läheduses olemine teeb õnnelikuks! See on fakt! Pange oma suveplaanid mere ääres paika, www.rannatee.ee juhatab teed :)

Turismiettevõtted maapiirkondades avavad oma uksed ja ootavad taas külla 1.mail. Nende hulgas on ka mitmeid Romantilise Rannatee ettevõtjaid, kes oma tegemisi uudistama ootavad. Vaadake lisa maaturismi ettevõtete avatud uste päeva kaardilt, mida põnevat Romantilisel Rannateel 1.mail teha saab. Enamasti see kõik teile tasuta :)

"Tõeajastu lõpp" esietendub 4.augustil Romantilisel Rannateel, Tõstamaa mõisatalli siseõuel. Piletid peagi müügil!

Kevad toob lisaks õienuppudele ja jääminekule Romantilisele Rannateele ka hulgaliselt loomabeebisid :) Mikkeni lambatalu lambabeebide album on tublisti beebipilte täis saanud :)

Vango puhketalu foto