OTSI

Majutus

Hea rannateeline!

Siit leiate endale väärt öömaja ja peatuspaiga Romantilisel Rannateel. Majutus Pärnu maakonnas, Romantilisel Rannateel, sobib igale maitsele - hotelliluksusest telkimispaikadeni, mille vahele jääb mõnus talumajutus, kus saab vahetult suhelda lahke pererahvaga. Privaatsuse otsijaile sobivad mugavad puhkemajad ning puudust ei tule ka karavani peatuskohtadest.

Romantiline Rannatee kulgeb mööda põhilisi Pärnumaad läbivaid maanteid ja turismimarsruute. Seetõttu oleme peatuspaigad järjestanud maanteede kaupa algusega Pärnu linnast. Eraldi leiate öömajad Kihnu ja Manija saartel.

Igal hooajal Rannateel ringi seigeldes soovitame majutuspaika enne saabumist ette helistada või kohad juba varakult broneerida - siis on kindel, et pererahvas on teie ootel olemas. Samuti oleme väga tänulikud, kui annate teada mittesaabumisest eelnevalt kokku lepitud paika. Majutuspaiga saate varakult broneerida ka Romantilise Rannatee kodulehel! Leidke vastav vorm valitud majutusettevõtte profiili lõpust.

Samuti olete oodatud jagama oma kogemusi ja arvamusi iga külastatud majutusettevõtte kohta!

Soovime nauditavat peatust Romantilisel Rannateel!

Uudised

Kas keegi oskab aimata, millise paigaga tegu Romantilisel Rannateel? Tundub üks igavesti metsik paik olevat :)

Romantilise Rannatee jõuluvana ei oota külalisi ainult detsembrikuus vaid koguni aastaringselt! Näiteks sellel pühapäeval, 18.veebruaril tahab ta koos teiega vastratalli teha! #visitpärnu #visitparnu #puhkaeestis

Kuni kaunis talveilm veel kestab, tuleb sellest viimast võtta! Sellel nädalavahetusel kõik matkama! Kui sood ja rabad kipuvad tänapäeva inimestele kättesaamatuks jääma, siis talvel on ideaalne aeg need põnevad paigad läbi uurida. Romantilisel Rannateel õnneks soid ja rabasid jätkub! Näiteks lõunakaldal ootab avastamist Tolkuse raba, põhjakaldal Lindi raba või Nätsi-Võlla raba. #romantilinerannatee #talvinematk #lumi

Maailma üks gastronoomia tippudest, Leonid Gelibterman, tiirutas Tourestil ning maitses Toiduteel kohalikku eesti toitu. Tema sõnul võime oma toidu üle uhked olla! Ka võilille veini üle, mida pakkus Romantilise Rannatee boksis Võilillefestivali eestvedaja Mercedes Merimaa. Veini vastu oli messil suur huvi, kuid kuna hetkel ei ole kedagi, kes veini toodaks, oli kaasas vaid üks pudel väärt märjukest :( Seega, üleskutse veinitootjatele - võilillehooaeg on saabumas ning miks mitte alustada võililleveiniga katsetamist?

Tuleb sündmusterohke hooaeg Romantilisel Rannateel:) #visitpärnu #visitparnu #puhkaeestis

Meil on suur rõõm kuulutada välja AUHINNAMÄNGU VÕITJAD! 🚲 Puhkuse Kihnus koos ööbimisega Sadama Öömajas ja jalgratta rendiga kahele võitis Ragne Sinimaa 🛳️ Puhkuse Kihnus koos ööbimisega Sadama Öömajas ja jalgratta rendiga kahele võitis Terje Laug 🍷 Allikukivi Veinimõisasse on oodatud koos 7 sõbraga veini degusteerima Eve Merilo 🍓 Suure purgi Vale Kiivimoosi Lõosilma talult võitis Liilia Vilja 🍒 Komplekti erinevaid hoidiselt Tiiu-Tiido talult võitis Astrid Kurist PALJU ÕNNE!