OTSI

Romantiline Rannatee ei ole kindel tee või rada – see on teekond Pärnumaal, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varbla kadakate vahelt Kabli ja Treimani liivarandadeni Läti piiri ääres. Teekond põikab ka erilise hõnguga Kihnu saarele ning salapärasesse, iidseid aegu mäletavasse, sügavate metsade ja soodega sisemaa paikadesse. Siin leiab teadlik ja tähelepanelik silm märke Läänemere unustatud rannajoonest.

Romantiline Rannatee romantika peidab endas laisku jalutuskäike mööda üksikuid paradiisirandu, rännakuid läbi idülliliste kalurikülade ja talumaastike, seiklusi salapärastes ning iidsetes paikades, päikselisi väljasõite piki lummavat rannikut ning hetki, mil nautida kõige kauneimaid päikeseloojanguid. Omaette võlu pakuvad matkad inimtühjas soos, lindudest rõkkavatel rannaniitudel, tervistavates luitemännikutes. Külaskäigud rõõmsameelse rannarahva juurde jätavad iga rändaja südamesse unustamatu elamuse.

Ehedaid külastuselamusi soovides,

Rannarahvas Pärnumaa Romantiliselt Rannateelt!

Uudised

Romantilise Rannatee jaanituled ootavad! Vaata, kuhu alates tänasest tasub jaanituld ja sõnajalaõit otsima minna https://www.facebook.com/pg/rannatee/events/?ref=page_internal Kihnu Mere Selts foto. Autor: Gunnar Laak Photography

Kihnus peetakse esimest kudumisfestivali, millele täna pannakse väärikas punkt, et juba homme jätkata saarel jaanipidustustega.

Fishing Village

Valgeranna Seikluspark on avatud nüüd igal päeval!

Kes laupäeval soovib Fishing Village suurele sadamakohviku avapeole minna, ei pea sellepärast autole hääli sisse ajama - tuleb võtta Vallikäärust jõetakso ning lasta end kohale sõidutada. Kohapeal ootavad aga BBQ kokad ning Must Mesi ja pidu hommikuni!

Alustagem saabuvat LAUPÄEVA Tamme talu ürdiaed, mis korraldab tänavu juba 10. avatud uste päevad. Kui taimeaias tiir tehtud ja taimed ostetud, ootab suvekohviku avamispeole Fishing Village Estonia - Kaluriküla. PÜHAPÄEVA hommikul aga võtkem pere väiksem rahvas kaasa kohvikusse Amps & Lonks, et kõht korralikult pannkooke täis süüa. Seejärel ootab külla Jõuluvana Korstna talu ja Romantilise Rannatee Jõuluvana, et veeta koos üks vahva päev! Visit Pärnu Puhka Eestis Romantiline Rannatee / Romantic Coastline