OTSI

Romantiline Rannatee ei ole kindel tee või rada – see on teekond Pärnumaal, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varbla kadakate vahelt Kabli ja Treimani liivarandadeni Läti piiri ääres. Teekond põikab ka erilise hõnguga Kihnu saarele ning salapärasesse, iidseid aegu mäletavasse, sügavate metsade ja soodega sisemaa paikadesse. Siin leiab teadlik ja tähelepanelik silm märke Läänemere unustatud rannajoonest.

Romantiline Rannatee romantika peidab endas laisku jalutuskäike mööda üksikuid paradiisirandu, rännakuid läbi idülliliste kalurikülade ja talumaastike, seiklusi salapärastes ning iidsetes paikades, päikselisi väljasõite piki lummavat rannikut ning hetki, mil nautida kõige kauneimaid päikeseloojanguid. Omaette võlu pakuvad matkad inimtühjas soos, lindudest rõkkavatel rannaniitudel, tervistavates luitemännikutes. Külaskäigud rõõmsameelse rannarahva juurde jätavad iga rändaja südamesse unustamatu elamuse.

Ehedaid külastuselamusi soovides,

Rannarahvas Pärnumaa Romantiliselt Rannateelt!

Uudised

Meil on suur rõõm sellel nädalavahetusel võõrustada Romantilisel Rannateel, Jõulumäe Tervisespordikeskuses Eesti meistrivõistlusi murdmaasuusatamises. Eesti suusaässad on kohal! Rajad on valmis ja esimesed stardidki juba peetud, kuid põnevust jätkub veel ka laupäevaks ja pühapäevaks. Olete oodatud kaasa elama ning kaunist päikesepaistelist nädalavahetust veetma!

Järgmise aasta Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusalumi on kenasti kokku varutud ning jääb kogu suveks kuni järgmise aasta külmadeni saepuru alla tallele :)

Kihnu kutsub pärandkultuuriaastal mandrilapsi Kihnu kultuuri laagrisse!

Sellel nädalavahetusel, alates reedest, 16.-18.märts, olete kõik oodatud kaasa elama EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELE MURDMAASUUSATAMISES Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Ajakava leiate siit, Suusaliidu kalendrist. NB! Kunstlumekattega suusarajad, suusastaadion ning punane discgolfirada on tavakasutajatele võistluste tõttu suletud alates reede hommikust. Olete oodatud võistlustele kaasa elama!

Loodust võib avastada mitmel viisil. Näiteks nostalgilised tõukekelgudki sobivad selleks ülihästi. Nädalavahetusel on lubatud taas külmakraade, mis teeb loodusesse minemise veelgi lihtsamaks! #visitpärnu #visitparnu #puhkaeestis #romantilinerannatee #talv #matk

Romantilise Rannatee käsitöölised ja toidutootjad! Aeg on talveunest ärgata!