OTSI

Romantiline Rannatee ei ole kindel tee või rada – see on teekond Pärnumaal, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varbla kadakate vahelt Kabli ja Treimani liivarandadeni Läti piiri ääres. Teekond põikab ka erilise hõnguga Kihnu saarele ning salapärasesse, iidseid aegu mäletavasse, sügavate metsade ja soodega sisemaa paikadesse. Siin leiab teadlik ja tähelepanelik silm märke Läänemere unustatud rannajoonest.

Romantiline Rannatee romantika peidab endas laisku jalutuskäike mööda üksikuid paradiisirandu, rännakuid läbi idülliliste kalurikülade ja talumaastike, seiklusi salapärastes ning iidsetes paikades, päikselisi väljasõite piki lummavat rannikut ning hetki, mil nautida kõige kauneimaid päikeseloojanguid. Omaette võlu pakuvad matkad inimtühjas soos, lindudest rõkkavatel rannaniitudel, tervistavates luitemännikutes. Külaskäigud rõõmsameelse rannarahva juurde jätavad iga rändaja südamesse unustamatu elamuse.

Ehedaid külastuselamusi soovides,

Rannarahvas Pärnumaa Romantiliselt Rannateelt!

Uudised

Mine Sinagi vahvale kanuumatkale- Livonia Matkad aitavad ära korraldada! ;)

Kilingi Villa külalistemaja ja kohvik ootavad teid enda juurde!

Olete oodatud Sauga valla X suvepäevale sel pühapäeval!

Tõstamaa suveteatrit külastades võimalik nautida koduseid maitseid teatrikohvikus :)

Avatud talude päev 2016 taas ees ootamas... ;)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1457012627922353&fref=ts PS! Külaväravast leiate ka Romantilise Rannatee stendi, kust saate endile haarata Romantilise Rannatee turismikaarte! ;)