OTSI

Romantiline Rannatee ei ole kindel tee või rada – see on teekond Pärnumaal, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varbla kadakate vahelt Kabli ja Treimani liivarandadeni Läti piiri ääres. Teekond põikab ka erilise hõnguga Kihnu saarele ning salapärasesse, iidseid aegu mäletavasse, sügavate metsade ja soodega sisemaa paikadesse. Siin leiab teadlik ja tähelepanelik silm märke Läänemere unustatud rannajoonest.

Romantiline Rannatee romantika peidab endas laisku jalutuskäike mööda üksikuid paradiisirandu, rännakuid läbi idülliliste kalurikülade ja talumaastike, seiklusi salapärastes ning iidsetes paikades, päikselisi väljasõite piki lummavat rannikut ning hetki, mil nautida kõige kauneimaid päikeseloojanguid. Omaette võlu pakuvad matkad inimtühjas soos, lindudest rõkkavatel rannaniitudel, tervistavates luitemännikutes. Külaskäigud rõõmsameelse rannarahva juurde jätavad iga rändaja südamesse unustamatu elamuse.

Ehedaid külastuselamusi soovides,

Rannarahvas Pärnumaa Romantiliselt Rannateelt!

Uudised

4-7.august tulemas Audru vallapäevad! www.audru.ee Ole kohal! Piletid saadaval Piletilevis ja Audru vallamajas.

Viimased päevad võimalus Kabli Päikeseloojangu festivali programmi nautida www.kablifest.ee...täna õhtune programm alljärgnevalt. :)

Idee teistelegi ;)

Matsi sadamas tulemas taaskord üks tore Merepidu peale Matsi Meremuusikat. Ole kohal 6.august kl 22.00! :)

Võimalus taaskord uhkeid autosid uudistama minna... ;)

Meenutusi Kihnu Mere Peost... :)