OTSI

Romantiline Rannatee ei ole kindel tee või rada – see on teekond Pärnumaal, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varbla kadakate vahelt Kabli ja Treimani liivarandadeni Läti piiri ääres. Teekond põikab ka erilise hõnguga Kihnu saarele ning salapärasesse, iidseid aegu mäletavasse, sügavate metsade ja soodega sisemaa paikadesse. Siin leiab teadlik ja tähelepanelik silm märke Läänemere unustatud rannajoonest.

Romantiline Rannatee romantika peidab endas laisku jalutuskäike mööda üksikuid paradiisirandu, rännakuid läbi idülliliste kalurikülade ja talumaastike, seiklusi salapärastes ning iidsetes paikades, päikselisi väljasõite piki lummavat rannikut ning hetki, mil nautida kõige kauneimaid päikeseloojanguid. Omaette võlu pakuvad matkad inimtühjas soos, lindudest rõkkavatel rannaniitudel, tervistavates luitemännikutes. Külaskäigud rõõmsameelse rannarahva juurde jätavad iga rändaja südamesse unustamatu elamuse.

Ehedaid külastuselamusi soovides,

Rannarahvas Pärnumaa Romantiliselt Rannateelt!

Uudised

Kas keegi oskab aimata, millise paigaga tegu Romantilisel Rannateel? Tundub üks igavesti metsik paik olevat :)

Romantilise Rannatee jõuluvana ei oota külalisi ainult detsembrikuus vaid koguni aastaringselt! Näiteks sellel pühapäeval, 18.veebruaril tahab ta koos teiega vastratalli teha! #visitpärnu #visitparnu #puhkaeestis

Kuni kaunis talveilm veel kestab, tuleb sellest viimast võtta! Sellel nädalavahetusel kõik matkama! Kui sood ja rabad kipuvad tänapäeva inimestele kättesaamatuks jääma, siis talvel on ideaalne aeg need põnevad paigad läbi uurida. Romantilisel Rannateel õnneks soid ja rabasid jätkub! Näiteks lõunakaldal ootab avastamist Tolkuse raba, põhjakaldal Lindi raba või Nätsi-Võlla raba. #romantilinerannatee #talvinematk #lumi

Maailma üks gastronoomia tippudest, Leonid Gelibterman, tiirutas Tourestil ning maitses Toiduteel kohalikku eesti toitu. Tema sõnul võime oma toidu üle uhked olla! Ka võilille veini üle, mida pakkus Romantilise Rannatee boksis Võilillefestivali eestvedaja Mercedes Merimaa. Veini vastu oli messil suur huvi, kuid kuna hetkel ei ole kedagi, kes veini toodaks, oli kaasas vaid üks pudel väärt märjukest :( Seega, üleskutse veinitootjatele - võilillehooaeg on saabumas ning miks mitte alustada võililleveiniga katsetamist?

Tuleb sündmusterohke hooaeg Romantilisel Rannateel:) #visitpärnu #visitparnu #puhkaeestis

Meil on suur rõõm kuulutada välja AUHINNAMÄNGU VÕITJAD! 🚲 Puhkuse Kihnus koos ööbimisega Sadama Öömajas ja jalgratta rendiga kahele võitis Ragne Sinimaa 🛳️ Puhkuse Kihnus koos ööbimisega Sadama Öömajas ja jalgratta rendiga kahele võitis Terje Laug 🍷 Allikukivi Veinimõisasse on oodatud koos 7 sõbraga veini degusteerima Eve Merilo 🍓 Suure purgi Vale Kiivimoosi Lõosilma talult võitis Liilia Vilja 🍒 Komplekti erinevaid hoidiselt Tiiu-Tiido talult võitis Astrid Kurist PALJU ÕNNE!