OTSI

Majutus

Moka Turismitalu - see on justkui astumine lilleaeda! Sind ootavad ees värvilised lilletoad ja saad valida toa just omale meelepärase lille või värvi järgi (näiteks sinine-sinilille tuba, kollane-kullerkupu tuba jne). Iga tuba on ainulaadne ka oma kuju, suuruse ja sisustuse poolest ning seetõttu leiavad sobiva paiga nii romantikat ihkavad paarid kui ka perega puhkajad. Oodatud on ka töökollektiivid nii ühisteks arutlusteks koosoleku laua taga kui ka lõdvestuseks suvel koos grillides või jõulude ajal mööduva aasta saavutusi tähistades. Igal ajal on soovijate käsutuses puuküttega saun koos basseiniga ja romantikute jaoks mullivann. Kes aga soovib nautida sumedaid suveöid tähistaeva all, leiab aias sobiva telkimiskoha.

Loe edasi...

See on vaikne, hubane ja privaatne kodumajutus Pärnu lähedal Valgerannas. Meie eripäraks on eelkõige asukoht, sest väikese autosõidu või jalutuskäigu kaugusel asub liivarand, seikluspark ning golfiväljak. Savi Majutus on
ideaalseks peatuspaigaks kaunist ning hubast puhkepaika otsivale perele, lõbusale sõpruskonnale, golfi harrastajale kui ka privaatsust ja idüllilisust otsivatele romantikutele .

Loe edasi...

Otse Valgeranna kaldal männimetsa all asuv Villa Andropoff on unikaalse ajaloo ja arhidektuuriga paik. Villa sobib ideaalselt perepuhkuseks, firmaüritusteks, tähtpäevade pidamiseks ja ka privaatsust ning romantikat otsivatele külastajatele. Lähedusse jäävad Valgeranna golfiväljak ning ekstreemust pakkuv Valgeranna Seikluspark. Argielu unustamapanev keskkond, hinge kosutav männimets, imeline liivarand – see on paradiis Valgeranna kaldal.

Loe edasi...

Doberani Rannamaja ei asu mitte ainult mere kaldal vaid selle terrass laiub otse merre! Rahulike ilmadega saab kohviku terassilt nautida merekohinat ja suure tormi ajal piiluda akna tagant möllavaid merelaineid. Doberani Rannamaja asub armastatud suvituspaigas Valgerannas ning selle kohvik on suvekuudel meelispaik kõikidele rannalistele. Doberani vahetusse lähedusse jääb Valgeranna Seikluspark ning Rannamaja territoorium on ideaalne peatuspaik karavaniautodele ja telkijatele.

Loe edasi...

Sassi ratsaturismitalu rajamist alustati 1996. aastal ja kogemusi on ammutatud Rootsi headest ratsatavadest. Talus tegeletakse ratsaspordi ja –turismi kõrval ka hobusekasvatuse, noorhobuste väljaõppe ja treeninguga, hobuste müügiga. Treeningväljak, maneez ja looduskaunid ratsutamisrajad annavad talule ideaalsed võimalused pakkumaks toredaid ratsasõiduelamusi. Talusse on teretulnud nii algajad kui ka kogenud ratsanikud, samuti kõik need, kes naudivad puhkust maal ja tunnevad hobustest suurt rõõmu. Sassi talu saab kiiresti laste lemmikpaigaks, mistõttu lisaks perepuhkusele on ratsatalu tore sihtpunkt ka klassiekskursioonidele. Turismigruppidele ja firmadele korraldab pererahvas piknikke ning suve- ja talveüritusi.

Loe edasi...

Kipperi puhkemaja asub väikses mereäärses Kabriste külas. Kipperi öömaja on ideaalseks külastuspaigaks peredele, sõpradega puhkajaile, väikestele ekskursioonirühmadele või peoürituste korraldajatele. Vaikne ja rahulik asukoht on turvaline nii autoomanikele kui ka jalgrattureile. Kokkuleppel pererahvaga on võimalik saada grillimiseks  värsket kala ning paadisõitu kaluripaadi või kaatriga Pärnu lahel.

Loe edasi...

Sarnakõrtsi talu kutsub Teid puhkama rahulikku keskkonda mere ääres.
 
Teie kasutada on peamajas kaks magamistuba (kokku 5 kohta, võimalikud ka lisakohad) puhketuba ja köök. Kõrvalhoones kuni kolme ööbimiskohaga tuba ning lisaks suvemaja aias, kus on veel kaks tuba nelja magamiskohaga.
 
Talu hoovis on lehtla koos välikamina, pliidi ja suitsuahjuga, mis mahutab kuni 20 inimest. Lisaks on suur haljasala koos 50 m2 varjualusega, kus on võimalik korraldada suuri välipidusid. Meelelahutuseks on võimalik minna paadiga merele sõudma ning samuti on olemas võimalused grillimiseks.

Loe edasi...

Saulepa rannamaja  on  hubane, mugav, stiilne ja värskendav.

2012 a. sügisel avatud rannamaja interjöör on väga moodne ning kaasaegne. Sisustamisel on kasutatud parimaid materjale ning tehnikat ja seda eelkõige selleks, et vastata külastajate nõudmistele ning ootustele.
Majutuseks on kokku 6 mugavat magamistuba, mis asuvad hoone teisel korrusel. Põhikohti on kokku 14 ja ühte tuppa on võimalik paigutada 1 lisakoht. Kõik toad (v.a. ühene tuba) on tv ja rõduga, kust avaneb suurepärane vaade Pärnu lahele. Korruse peale on kokku kaks dušširuumi koos wc-ga. Tubades on olemas voodipesu ja saunalinad.

Saulepa Rannamaja köök on rohkete võimalustega. Klientide käsutuses on kaasaegne köök koos vajaliku tehnika ning varustusega 40-le inimesele. Olemas on ka saun, kus saunalavale mahub keskmiselt 8 inimest ja sauna eesruumi istuma 10 inimest. Eesruumis on mugav nahkdiivan, tv, muusikakeskus ja otseväljapääs terrassile. Saunaruum sobib ideaalselt väikesteks koosviibimisteks. Saun turgutab keha ja vaimu ning aitab lõõgastuda peale pikka ning väsitavat tööpäeva.

Olemas on seminariruum(25-kohaga), kust avaneb suurepärane vaade Pärnu lahele, mis kindlasti annab inspiratsiooni ning aitab kaasa ideede kujunemisel. Miks mitte korraldada koosolek / seminar / koolitus linnast eemal, kus vaikus paitab kõrva ning värske õhk kosutab hinge.  Lisaks on veel õueala, kus on samuti võimalik näiteks koolitusi ning seminare läbi viia.Saulepa rannamaja keskkond on mõttetööks just kui loodud.Loe edasi...

Ojako Puhke- ja Koolituskeskuse leiate maalilisel, mööda rannikut ja kalurikülasid lookleval maanteel. Lisaks kaunile asukohale mere ääres võlub puhke- ja koolituskeskus lahke pererahva ning hea toiduga. Ojako on kujunenud meelispaigaks seminaride ja koolituste ning pulmade ja teiste tähtpäevade korraldamisel. Majutust pakutakse erinevates majutusmajades, suurele perele  või seltskonnale sobib privaatne palkmaja. Romantikutele on loodud eraldi roosituba. Omaette kogemuse pakuvad kuumad kümblustünnid mere kaldal, kus on võimalik tähistaevast imetleda igal aastaajal!

Loe edasi...

Suvekohvik Amps & Lonks on end sisse sättinud Pootsi Jahimajas. Mändide all on kujundatud mõnus pitsakohvik, kus lisaks ampsule saab lonksu kohvi, veini või õlut nautida. Kel kiire praamile, saab kohvikusse juba Pärnust helistada, siis saab pitsat ka praamijärjekorras süüa. Kaugelt nurga rahvale leitakse ööbimisvõimalus ja pakutakse sauna rentimise võimalust.

Pootsi Jahimaja on olnud armastatud peatuspaik jahituristide hulgas, keda võõrustatakse siin juba alates 1989. aastast. Jahimajade kompleksi kuulub kaks maja: jahimaja ja puhkemaja. Talveperioodil leiab külastaja jahimajast kaminaga saali ning sauna kuni 24 inimesele tähtpäevade ja kokkutulekute läbiviimiseks. 

Loe edasi...

Maria Talu Pärnumaal on vahva koht, kus nautid tõelist maaelu idülli. Looduskaunis ümbrus pakub erinevaid võimalusi romantilisteks seiklusteks metsas, rabamaastikul ja merel, olles suurepärane koht nii puhkamiseks kui ka seminaride ja koolituste läbiviimiseks. Toitlustus-, peo- ja seminariruumid asuvad ligi 100-aastases taluhoones, kus on säilinud rehetuba koos algupärase reheahjuga. Külalised majutatakse 2010. aasta suvel valminud puhkemajades, kus kohtuvad maa keskkond ja linna mugavus. Kõikidel puhkemajadel on Eestis tuntud puude nimed. Talu juures tegutseb Maria Ratsakeskus, kus toimuvad ratsatreeningud ja korraldatakse rahvusvahelise tasemega võistlusi. Hobusehuvilistele korraldatakse ratsamatku ning vankri-ja reesõite koos piknikuga, ühtlasi tutvustades ümberkaudseid vaatamisväärsusi. Pärast matka soovitame lõõgastuda ehedas suitsusaunas, kus on võimalik lasta ennast vihelda ja saada osa saunateraapiast.

Loe edasi...

Jaaguranna Lillelaager asub mere kaldal kesk kadakasi karjamaid. Külastajad hindavad Jaaguranna lihtsust, vaikust ja rahu ning kaunist loodust. Seljakotiturism sobib väga hästi Jaaguranna iseloomustamiseks. Külastajate ootel on kämpingumajakesed ning telkimisvõimalus. Suurematele gruppidele on loodud võimalused pidude korraldamiseks.  Armastatud on ka Jaaguranna saun, kuhu jookseb arteesiakaevu vesi, mistõttu on basseinivee temperatuur aastaringselt +4 kraadi. Lisateenusena saab tellida massaazhi - klassikaline, menuaalteraapia võtetega ja tantra. Kord suve jooksul toimub lilleseadeõpetuse laager ja rahvusvahelisteks on kujunenud siinsed mahlapaastulaagrid. Aegajalt korraldab peremees indiaanisauna rituaale ning viib kõiki laagrilisi ja matkajaid 13 km pikkusele enrgiarajale.

Loe edasi...

Merelaiu Puhkeküla pakub majutust kämpingutes ning peamaja tubades. Suurematele seltskondadele on mere ääres varjualune koos tantsuplatsiga, kus saab tuule ja vihma eest kaitstult mõnusalt aega veeta. Puhkeküla külje all asuvast väikesest sadamast laenutatud paadiga võib iga külaline tiirutada lahes asuvate laidude vahel ning nautida puhkust mere ääres.

Loe edasi...

Tõstamaa mõis on nii tõstamaalaste kui ka kogu Rannatee uhkuseks. Mõis on Pärnumaa taastatud mõisahoonetest kauneim. Järelklassitsistlikus laadis härrastemajas asub alates 1921. aastast kool. 1997. a remondi käigus avastati härrastemaja paljudes ruumides ainulaadsed lae- ja seinamaalingud, millega täna ekskursioonituuridel tutvuda saab. Maja vanimas osas on säilinud mantelkorstnaalune ruum. Mõisaansamblisse kuuluvatest majapidamishoonetest on huvitavam esindusliku fassadiga tallihoone, kus tänapäeval on koha leidnud õpilaskodu ning hostelitüüpi toad külalistele.

Loe edasi...

Ermistu puhkeküla on suurepärane koht perega puhkamiseks ning samas on oodatud kõik huvikalastajatest loodussõpradeni välja. Kõigile külastajatele on peamajas kasutamiseks 3 duširuumi, wc ning köögi kasutamise võimalus.

Territooriumil on 9-neljakohalist kämpingut ning 4-kolmekohalist kööginurga kämpingut koos toiduvalmistamiseks ja söömiseks tarvilike vahenditega. Kämpingu hinna sisse kuulub voodipesu ja käterätik, väike külmik, tasuta parkimine ühele autole kämpingu juures ning grillimise koht. Samuti on võimalus telkida territooriumil asuval  telkimisplatsil, kus on samuti olemas grillimiskoht. Karavanautole on olemas elektri kasutamise võimalus.

Võimalik on nautida elektriküttega sauna. Saunas olemas pesu- ja kaminaruum. Kaminaruum pakub mõnusat äraolemist kuni 15-le inimesele.

Järv on tänapäeval huvikalastajate üheks meelis järveks ja hinnatud just tema liigirikkuse poolest. Puhkeküla pakub paadilaenutust, et minna järvele kalaõnne proovima või niisama lõbusõitu tegema. Ermistu järvel on suur tähtsus tema muda tõttu. Järvemuda on tunnistatud ravimudaks, mida kasutavad mitmed raviasutused.

Loe edasi...

Puhkeküla paikneb Tõhela järve ääres 1,5 ha suurusel kinnistul Ermistu-Tõhela hoiualal. Järv on kalarikas ja siin pesitseb palju erinevaid linnuliike, kaasaarvatud merikotkas, keda on võimalik hea õnne korral binokkliga näha. Romantika nautimiseks ja lõbusõitudeks laenutatakse paate ja kanuusid ning ka kalapüügivarustust. Järve ääres on kena liivarand ujuma minemiseks, laste mänguväljak, varjualused, lõkkeplatsid ja grillimisvahendid.  Järve suubub veel kivist muul ning paatide sildumiseks on kaldal ka paadisillad.
    
Majutus on kämpingumajades, mida on kokku 6 tk.   4-neljakohalist ja 2-seitsmekohalist maja, kokku 30 voodit. Võimalus lisakohtadeks. Ka telkida saab otse järve kaldal- kohti selleks on 20. Samuti on parkimisvõimalus 10-le karavanile järve kaldal.

Loe edasi...

Lääne Eestile ja saartele iseloomulike kadastike vahel asuv ning idüllilist kaluriküla õhustikku pakkuv Kastna  Puhkekeskus on iga romantiku unistus. Majutust pakutakse väga erinevates majutusmajades, sh tõeliselt romantilise miljööga talutubades. Omaette elamuse pakub püstkojas asuv saun. Kastna baasi on samuti oodatud sõpruskonnad, asutused, laste- ja täiskasvanute laagrid. Mereääresel, 30 h suurusel privaatsel territooriumil on piisavalt ruumi telkimiseks, spordi- ning kultuuriürituste korraldamiseks. Kastna baasi spetsialiteet on sportlikke sõjamängude korraldamine nii maal kui vees. Huvipakkuvad on sukeldumiskursused ja sukeldumised lahel ning matkad looduses tuntud botaanikuga.

Loe edasi...

Vaiste Rannahäärber on vanas stiilis kolmekorruseline rookatusega palkmaja rahulikus mereäärses piirkonnas Vaiste mõisa maadel, Pärnumaal. Majutust pakutakse peamajas kuni 6-le inimesele. Esimesel korrusel asub puhkeruum, mida saab kasutada seminari- või peoruumina väikesele seltskonnale. Samal korrusel on veel venesaun, hubane kaminaruum ning kööginurk koos nõudega. Maja taga asub päikeseline privaatne terrass, kus on laud, pingid ning grillimisvõimalus. Teisele korrusele jääb avatud elutuba kööginurgaga. Maja kolmandal korrusel on veel mullivanniga vannituba. Mullivannist on romantiline vaade merele, kust mõnuledes vaadata päikeseloojangut. Vahepeal saab mullitamise vahele teha väikese veini või kohvi ning nautida loodust vannitoa rõdul. Samal korrusel on veel 2 magamistuba koos rõdudega.

Loe edasi...

Saare talu kõrvalt jookseb mööda Kolga oja, mis koos luitemännikutega moodustavad Kolga Looduskaitseala. Siinsete vanimate mändide vanuseks arvatakse olevat üle 170 aasta. Talust paari kilomeetri kaugusel asuvad head seene- ja marjametsad ning väga kaunid laaned. Ainulaadse elamuse osaliseks saab igaüks, kes avastab põnevaid metsalaani ja rannikusoppe Saare talu korraldataval ratsamatkal. Saare talu loob sobiva atmosfääri nii seiklejale kui ka romantika otsijale. Asukohta tõttu otse maantee ääres on siin hea peatuda öö peale jäänud teelisel.

Loe edasi...

Puhkemaja pakub privaatset ja mugavat äraolemist kuni kümnele inimesele, lisaks on võimalik õunaaias telkida. Hoone päiksepoolsel küljel on terrass ning aias on ka grilliplats.

Puhkemaja asub mõnesajameetrise jalutuskäigu kaugusel Matsirannast. Lauge ja liivase põhjaga Matsi rand on Pärnumaa lääneosa tuntuim ja kauneim looduslik supelrand. Randa piirab liivaluidetel kasvav ilus rannamännik, ümbruses on rohkesti ranna- ja puisniite ning kadastikke. Meeldiva jalutuskäigu või rattasõidu raadiuses on ka majakas, linnuvaatlustorn, suured marja- ja seenemetsad ning Kolga oja ja luidete kaitseala koos loodusõpperajaga.

Puhkemajas on neli kahe voodiga- ja üks ühe laialitõmmatava voodiga magamistuba, lisaks 2 dušširuumi, WC, söögituba koos kööginurgaga ja puhketuba ühistegevusteks. Söögi- ja puhketubadest on võimalik väljuda majatagusele terrassile. Puhkemajas on pesumasin ja –kuivati, triikimisvõimalus; köögis külmik, pliit, ahi, nõudepesumasin ning nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks. Võimalik on osta puhkemaja lähiümbruses toodetud kohalikku toitu.

Lisaks aktiivsele puhkusele looduses, ranna- ja veemõnude nautimisele pakub puhkemaja ka suurepärast võimalust firmaüritusteks. Alla kümne töötajaga väikefirmade strateegiapäevadeks, ajurünnakuteks ja meeskonnaarenduspäevadeks on nii puhkemajas kui selle ümbruses haruldased võimalused.

Teretulnud on ka need kes vajavad loodusest inspiratsiooni loominguliseks tööks, soovivad korraldada jooga, meditatsiooni, taiji laagreid ning vajavad puhkust organismi taastamiseks tervisehädade tõttu või pärast pingutavat tööperioodi.
 

Loe edasi...

Pärlselja Puhkekeskus on endistest aegadest üks tuntuimaid lastelaagrite korraldamise paiku Pärnumaal. Tänapäevalgi jätkatakse peamiselt laste-ja spordilaagrite, suvepäevade, koolituste ja kõikvõimalike muude üritusete korraldamise ja kaasaaitamisega. Puhkekeskus asub Matsi rannas, mida iseloomustavad iidsed kadakad, tervislik männimets, liivane rand ning puhas merevesi.

Loe edasi...

Mere kaldal asuvale Varemurru Puhkekülla on teretulnud seminarid, koolitused, firmade suve- ja talvepäevad. Koostöös partneritega aidatakse korraldada põnevaid tegevusi nii maal kui merel.

Loe edasi...

Hundimajast on liivarannaga mereni on vaid 108 m. Veidi eemal paistab soostuv lodumets ning loopealsed lambakarjamaade- ja lammastega. Majutus sobib pere- või sõpruskonnale, loodusturismiks ja aktiivseks puhkuseks. Maja perenaine korraldab samas paigas purjelauakoolitusi ning igal huvilisel on võimalik osa saada linnulaulu õppimise retkedest.

Loe edasi...

Varbla Puhkekülla on oodatud nii romantikud, loodushuvilised kui ka nautlejad, kes soovivad linnakärast eemale. Siit leiab igaüks privaatsust ja hubasust, energiat ja kosutust  nii hingele kui ihule igal aastaajal. Paiga magnetiks on meri, mis loksub suisa akna alla ja kutsub meremõnusid nautima – süstamatkale, tube`ga ekstreemsõitu proovima või hoopis aerupaadiga maismaast kiviviskekaugusel asuvale laiule romantilist pikniku pidama. Surfarid on avastanud Varbla Puhkekülas tõelise surfiparadiisi. Huvilistel aidatakse korraldada ka sisemaal asuvates paksudes metsades ulukijahti ning kalapüüki merel. Mitmekülgne hoonete kompleks, avar kadakatene telkimisala ja liivarand võimaldavad pidada meeleolukaid-rahvarohkeid suursündmusi.Tule ja avasta paradiis pärapõrgus!

Loe edasi...

Paatsalu Puhkekeskus asub looduslikult kauni Paatsalu lahe ääres, mis on rikkalik väikeste saarekeste ja laidude poolest. Puhkekeskuse sadamast saab laenutada aerupaadi või vesijalgratta ning minna iseseisvalt lahesoppe avastama. Suurematele seltskondadele korraldatakse laidude vahel kajakimatkasid ja kaatrisõite. Majutusvõimalustest saab valida tubade vahel peamajas, lihtsate kämpingute ning mugavate peremajade vahel. Mõned peremajad on ehitatud mere kaldale ning nende kasutada on paadid, mis asuvad otse majade juures. Puhkekeskus on mõnus paik perepuhkuse veetmiseks, kuid ka suurematele seltskondadele ning töistele kokkusaamistele, mida rikastavad mitmekülgsed matkad ja tegevused vabas õhus.

Loe edasi...

Mugavad majakesed Paatsalu lahe kaldal pakuvad suurepäraseid võimalusi perepuhkuseks või romantiliseks eemalolekuks linnasaginast. Metsa alla peidetud majakesed on privaatse asukohaga ning varustatud kõige eluks vajalikuga. Vaba aega aitab suurel määral sisustada meri - käige kalal, aerutage merelahtedes, külastage väikesi laide ja saari või pigem matkake ümberkaudsetes metsades ja iidsetes mõisaparkides.

Loe edasi...

Uudised

Mida teha sellisel pilvisel ja sombusel ja kurval nädalavahetusel? Tuleb loomulikult välja minna ja näiteks disc golfi mängida! Jõulumäe Tervisespordikeskuses on valmis saanud uus, punane rada!

Ehedad Pärnumaa maitsed kingipakki! Pärnumaa maitsete aasta on kokkupannud valiku maitsvaid jõulupakke, millega üllatada oma koostööpartnereid, kolleege või sõpru. Valikust leiate ka Romantiline Rannatee / Romantic Coastline ettevõtjate parimaid palu :) Vaata siit täpsemalt järele http://bit.ly/Pärnumaatoidumeened

Allikukivi veinimõisa uus veinikelder hakkab vaikselt ilmet võtma. Hetkel on ehituspaus ning kõiki huvilisi oodatakse uudistama, mida ehitusmehed on vahepeal ära jõudnud teha ja mida kõike ehituse käigus avastatud on :)

Uudised Allikukivi veinimõisast! Valmis on saanud aroonia-mustsõstravein. Äärmiselt sobilik ja valjalik külmadesse ning pimedatesse sügisõhtutesse!

Romantilise Rannatee rahvas Kalurikülas on meie kõigi elu eriti mugavaks muutnud ja käima pannud kalatakso, mis toob kala koju kätte! Sinu mureks on vaid helistada ja takso kohale tellida koju, tööle, sõprade juurde või kuhu iganes :) Fishing Village Estonia - Kaluriküla Romantiline Rannatee / Romantic Coastline

Oidremaa Mõisa külalistetoad on läbinud värkenduskuuri ning saanud uue, romantilisema :) ilme.