OTSI

Majutus

Nurmeveski Külalistemaja asub Tallinn-Pärnu maantee vahetus läheduses. Samas on 100 aasta vanuses elumajas tegutsev külalistemaja varjatud põlispuude rohelisusesse ning kõrgub Sauga jõe kõrgel kaldal. Värskelt renoveeritud külalistemaja on oma nime saanud 1863. aastal ehitatud vana vesiveski järgi. Nurmeveski on sobib peatuspaigaks sõidu jätkamiseks Tallinna suunal või edasisõitmiseks Pärnu ja Riiga. Kauni ja maalähedase asukohta tõttu meeldib siin kindlasti lastele ning kõik võimalused on nii perekondlikke kui ka tööalaste kohtumiste-koolituste korraldamiseks.

Loe edasi...

Uueda talu asetseb Sauga jõe käärus ning kogu territoorium on kolmest küljest ümbritsetud veega. Uueda peremehe poolt uuesti ellu äratatud ajaloohõngulised hooned on sobitatud vanas stiilis uuemate ehitistega. Nii pakutakse öömaja väga eriilmelistes puhkemajades ja lihtsamates kämpingutes. Nii mõneski äratab nostalgilist äratundmist talu vanade tööriistade ja uunikum autodega kohtumine.

Loe edasi...

Jõekääru Kämping asub kauni Sauga jõe käärus. Lisaks öömajale kämpigmajakestes pakutakse mitmekülgseid sportlikke ja seikluslikke tegevusi. Üle jõe ning metsas kulgev seiklusrada, mägironimissein, kiiking, kanuusõidud jõel, vibu laskmine, paintball ja hüppekargud on vaid osa siinsetest vaba aja veetmise võimalustest. Koht on sobilik sportliku perepuhkuse veetmiseks, kokkutulekute ning suvepäevade korraldamiseks.

Loe edasi...

Sauga jõe kaldal asub arenev puhkeküla Fishing Village, mida külastades avaneb ainulaadne võimalus  nautida looduslähedast keskkonda. Aktiivseteks tegevusteks pakutakse puhkekülas erinevate veesõidukite laenutust. Seilama ja lustima saab minna nii vesiratta, kanuu kui ka aeru- ja mootorpaadiga. Samuti võib proovida  kalaõnne,  selleks vajalikud tarvikud on puhkekülas kohapeal olemas. Kehakinnituseks on võimalik kasutada grillnurka koos BBQ ahjuga ja veeta meeldejääv piknik lähedastega otse jõekaldal.

Majutusest pakutakse hetkel tagasihoidlikku magamisaset ehtsates kalurionnides. Haljasalal on olemas telkimise võimalus (telki saab ka kohapealt rentida). Haagissuvilate ja karavaniautodega reisijatele on olemas elektriga varustatud peatuspaik. Nii telkijatele kui ka karavaniautodega tulijatele on kasutamiseks wc. Lemmikloomad lubatud.

Loe edasi...

Markna turismitalu asub Pärnu jõe kaldal looduskaunis Tammistes. Asudes Pärnu kesklinnast kõigest 10 sõiduminuti kaugusel, ühendab see asukoht looduskauniduse ja maaläheduse ning linna poolt pakutavate kultuurisündmuste või rannamõnude nautimise võimaluse. Markna talu on ideaalne perepuhkuseks või väiksemale reisiseltskonnale.

Loe edasi...

Uudised

Midagi romantilist Romantilisel rannateel täna õhtul. Laura Põldvere kontsert Lepanina hotellis algusega 20.00. Vägevaid naisi kohtab sellel nädalal Romantiisel rannateel veelgi. Anne Veski astub üles Kilingi-Nõmme suveaias lavale reedel, 18.augustil #romantilinerannatee #visitpärnu

Kosmonautika Puhkekeskus foto. SUVI KESTAB VEEL! Vähemalt on nii Romantilisel Rannateel:) Romantiline Rannatee

Kätte on jõudnud hapukurgihooaeg. Saabuval pühapäeval ootab Tahkuranna hapukurgifestival, kus on võimalus näha ja proovida, mida kõike kurgist teha saab. Tahkuranna naised on eriliselt leidlikud:) #visitparnu #romantilinerannatee #puhkaeestis #hapukurk #hapukurgihooaeg

Üks imearmas suvekohvik ja talupood on avatud keset Tõstamaad, kust saab ehedat Romantilise rannatee toitu. Selle nädalavahetuse meiepoolne soovitus ongi sõita mööda Romantilise rannatee põhjakallast, kus lisaks maitseelamustele on võimalus osa saada ka kogu nädalavahetuse kestvatest Tõstamaa vallapäevadest ning sealsest tihedast kultuuriprogrammist. Õhtuti aga avab eesriide Tõstamaa suveteater kus nii laupäeval kui pühapäeval saab näha "Tõeajastu lõppu".

Hapukurgifestivali ettevalmistused on täies hoos :) Kõike seda maitsvat saab 20.augustil Tahkurannas proovida.

Koostöös Kabli Päikeseloojangu festivaliga korraldasime festivali tänuõhtul Romantilise rannatee maitsete degusteerimise. Kogusime kokku erinevate tootjate põnevad-maitsvad tooted ning esitlesime neid õhtu jooksul. Meie maitsed said siiraid kiidusõnu ning valikut kiideti taevani :)