OTSI

Majutus

Moka Turismitalu - see on justkui astumine lilleaeda! Sind ootavad ees värvilised lilletoad ja saad valida toa just omale meelepärase lille või värvi järgi (näiteks sinine-sinilille tuba, kollane-kullerkupu tuba jne). Iga tuba on ainulaadne ka oma kuju, suuruse ja sisustuse poolest ning seetõttu leiavad sobiva paiga nii romantikat ihkavad paarid kui ka perega puhkajad. Oodatud on ka töökollektiivid nii ühisteks arutlusteks koosoleku laua taga kui ka lõdvestuseks suvel koos grillides või jõulude ajal mööduva aasta saavutusi tähistades. Igal ajal on soovijate käsutuses puuküttega saun koos basseiniga ja romantikute jaoks mullivann. Kes aga soovib nautida sumedaid suveöid tähistaeva all, leiab aias sobiva telkimiskoha.

Loe edasi...

Otse Valgeranna kaldal männimetsa all asuv Villa Andropoff on unikaalse ajaloo ja arhidektuuriga paik. Villa sobib ideaalselt perepuhkuseks, firmaüritusteks, tähtpäevade pidamiseks ja ka privaatsust ning romantikat otsivatele külastajatele. Lähedusse jäävad Valgeranna golfiväljak ning ekstreemust pakkuv Valgeranna Seikluspark. Argielu unustamapanev keskkond, hinge kosutav männimets, imeline liivarand – see on paradiis Valgeranna kaldal!

Loe edasi...

Doberani Rannamaja ei asu mitte ainult mere kaldal vaid selle terrass laiub otse merre! Rahulike ilmadega saab kohviku terassilt nautida merekohinat ja suure tormi ajal piiluda akna tagant möllavaid merelaineid. Doberani Rannamaja asub armastatud suvituspaigas Valgerannas ning selle kohvik on suvekuudel meelispaik kõikidele rannalistele. Doberani vahetusse lähedusse jääb Valgeranna Seikluspark ning Rannamaja territoorium on ideaalne peatuspaik karavaniautodele ja telkijatele.

Loe edasi...

Oidremaa mõis asub Pärnumaa ja Läänemaa piiril, soode ja rabade keskel. Külla on oodatud eelkõige need, kes oskavad rõõmu tunda ümbritsevast loodusest. Mõisa ümbruskond pakub palju põnevat salumetsade, tammikute, kadastike, Kalli-Nedrema puisniidu ja Soontagana maalinna avastamisel. Mitte väga kaugel on Matsalu Rahvuspark oma linnurohkusega. Ning mis oleks kosutavam, kui kõike seda nautida jalgrattal sõites. Soovi korral saab külastaja aimu toimivast põllumajandusettevõttest. Tegemist ei ole majutamisega hotellis, vaid koduses keskkonnas, kus on võimalik suhelda vahetult pererahvaga.

Loe edasi...

Oidrema saun on suurepärane koht, kus igapäevasest linnakärast eemale saada, puhata värskes õhus, lõbutseda, saunamõnusid nautida ja töönädala koorem maha kasida.
 
Oidrema saun sobib hästi ettevõtete väljasõiduks, tähtpäevade tähistamiseks, aja mahavõtmiseks, perega puhkamiseks ning pidutsemiseks. Peolaua taha mahub istuma kuni 25 pidulist, klassikalise ahjuküttega sauna lavale ühe korraga 15 inimest. Saunast on hea võimalus jahtuma minna 60 m² terrassile. Saunakompleksi hulka kuulub ka hea varustusega köök, samuti on hoovis grillimiskoht, kus soojadel õhtutel maitsvaid roogasid valmistada.
 
Peale pikka pidu ja sauna on võimalus pikali heita ülakorrusel, kus 4 toa peale on 12 mugavat voodikohta.

Loe edasi...

Uudised

Midagi romantilist Romantilisel rannateel täna õhtul. Laura Põldvere kontsert Lepanina hotellis algusega 20.00. Vägevaid naisi kohtab sellel nädalal Romantiisel rannateel veelgi. Anne Veski astub üles Kilingi-Nõmme suveaias lavale reedel, 18.augustil #romantilinerannatee #visitpärnu

Kosmonautika Puhkekeskus foto. SUVI KESTAB VEEL! Vähemalt on nii Romantilisel Rannateel:) Romantiline Rannatee

Kätte on jõudnud hapukurgihooaeg. Saabuval pühapäeval ootab Tahkuranna hapukurgifestival, kus on võimalus näha ja proovida, mida kõike kurgist teha saab. Tahkuranna naised on eriliselt leidlikud:) #visitparnu #romantilinerannatee #puhkaeestis #hapukurk #hapukurgihooaeg

Üks imearmas suvekohvik ja talupood on avatud keset Tõstamaad, kust saab ehedat Romantilise rannatee toitu. Selle nädalavahetuse meiepoolne soovitus ongi sõita mööda Romantilise rannatee põhjakallast, kus lisaks maitseelamustele on võimalus osa saada ka kogu nädalavahetuse kestvatest Tõstamaa vallapäevadest ning sealsest tihedast kultuuriprogrammist. Õhtuti aga avab eesriide Tõstamaa suveteater kus nii laupäeval kui pühapäeval saab näha "Tõeajastu lõppu".

Hapukurgifestivali ettevalmistused on täies hoos :) Kõike seda maitsvat saab 20.augustil Tahkurannas proovida.

Koostöös Kabli Päikeseloojangu festivaliga korraldasime festivali tänuõhtul Romantilise rannatee maitsete degusteerimise. Kogusime kokku erinevate tootjate põnevad-maitsvad tooted ning esitlesime neid õhtu jooksul. Meie maitsed said siiraid kiidusõnu ning valikut kiideti taevani :)