OTSI

Majutus

Metsaääre majutus paikneb vaikses metsapiirkonnas ning jääb merest 300 meetri kaugusele. Suurepärane võimalus ujuda ja päevitada Uulu muulil ja Reiu rannas, nautida kauneid vaateid ja päikeseloojangut. Metsaääre puhkemajal on lisaks  saunale ka võimalik tünnisaunas kümmelda, aed ja grillimisvahendid. Kohapeal toidu tegemise võimalus, kuid võimalik tellida ette külmlauda, torte ja kringleid koos kohaletoimetusega. Majutus töötab aastaringselt. Võimalik korraldada väiksemaid koosviibimisi ja koolitusi. Talvisel hooajal nädalasiseselt on võimalik rentimine tubade kaupa. Meelelahutuseks tehakse koostööd paintball´i mängimist pakkuva firmaga ning lastele on rajatud mänguväljak. Lähedale jäävad Jõulumäe Tervisekeskus, kus võimalus sportida ning Lottemaa teemapark (1 km), kus aega veeta kogu perega.

Loe edasi...

 „Teie puhkusel on kodu!“- just selline on kaunil Reiu jõe kaldal paikneva Reiumaa Motelli tunnuslause. Motellis ootavad puhkajaid soojades toonides kodused ja ruumikad toad. Valida on 2-, 3-, 4- ja 5-kohaliste numbritubade vahel. Neist kolmes toas on ka miniköök koos vajaliku inventariga, mis võimaldab teil oma puhkust nautida täies privaatsuses. Kevadsuvisel hooajal on Reiumaa Motelli maaliline kallas otsekui loodud pidulikeks koosviibimisteks, firmaüritusteks või romantilise kontserdi korraldamiseks. Samuti on külastajatel suurepärane võimalus rentida kanuusid, paati või SUP-lauda, et tutvuda kauni Reiu jõega.

Loe edasi...

White House puhkemajja on oodatud kõik, kes soovivad veeta meeldiva seltskonnaga privaatselt ja mugavalt oma vaba aega, nautides samaaegselt saunamõnusid.

White House´i territooriumil on olemas (tasuta) valvega parkla, telkimiskohad, matkabusside ja karavanide parkla, spordiväljak, grillimiskohad, peoruumid ja puuküttega saun.

Loe edasi...

Tore Linnumaja asub vaikses piirkonnas, imeilusa koha peal jõekese kõrval kaldakünkal keset Uulut. Uulu rannaäärne männimets jääb 400 meetri kaugusele. Puhkemaja interjööris on nii moodsa linnaelu kui ka traditsioonilise maaelu elemente. Majas on istumisnurk, kamin, dušinurgaga vannituba ja köök koos kõige vajalikuga. Linnumaja külalistemaja ümbritseb hästi hooldatud aed. Samuti saab kasutada parvsauna ning imearmast grillimisnurka. Romantiline ööbimiskoht sobib väikesele seltskonnale või perele. Tegevused millega piirkonnas aega sisustada on looduses matkamine ja kalapüük. 6 km kaugusele jääb ka Lottemaa teemapark, mis sobib külastuseks kogu perele.

Loe edasi...

Pärnumaal looduskaunis kohas keset iidset männimetsa asuvad Viisnurga Puhkemajad on ideaalne koht nii puhkuseks kui ka meeldejäävate ürituse korraldamiseks.

Viisnurga Puhkemajade nime all peitub kunagine 1975. aastal ehitatud Viisnurga Suusavabriku puhkekompleks, mida kutsuti sel ajal Viisnurga Saunaks ning mille nime peaksid ära tundma paljud kunagise Viisnurga Suusavabriku külalised ja sõbrad.

Tänaseks on kogu kompleks täielikult renoveeritud, endiseid „kuldaegu“ meenutavad ainult majade eripärased kujud. Viisnurga Puhkemajad asuvad 1,3 hektarilisel kinnistul Pärnu lahe kõrgel kaldapealsel, mis asub Uulu rannamännikute kaitsealal. Väikese jalutuskäigu kaugusel asub meri ja Uulu kanal.

Viisnurga puhkemajade kompleksi kuuluvad: peamaja, saunamaja ja grillmaja.

Loe edasi...

Jõulumäe on armastatud sportimiskeskus, kus põhirõhk on looduses liikumisel. Igaühel on siin võimalus valida jõukohane ja meeldiv tegevus igal aastaajal. Olgu see siis murdmaasuusatamine eriilmelistel ning kohati künklikel radadel või rulluisutamine, jalgrattamatk, disc-golf või lihtsalt mõnus jalutuskäik tervistavas männimetsas. Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tipp-sportlastele kui harrastajatele, on siin head tingimused ka koolituste, seminaride, laste spordi- ja töölaagrite, asutuste suve- ja talvepäevade korraldamiseks. Jõulumäe on kaunis paik kauni looduse keskel.

Loe edasi...

Väike ja kodune Abaja talu asub merepiirist vaid paarikümne meetri kaugusel. Unustamatud on siinsed päikeseloojangud! Lisaks looduse ja ümbruse nautimisele saab ette võtta paadisõite, suitsetada koos pererahvaga kala, imetleda õhtust merd lõkketule paistel ning mõnuleda saunalaval. Abajal leiavad kindlasti suurepärase puhkuse ja peatuspaiga pered kuid ka privaatsust ja idüllilisust otsivad romantikud.

Loe edasi...

Pikla Linnumaja asub Luitemaa looduskaitsealal, otse merekaldal. Kohas, mida peetakse üheks parimaks linnuvaatluspaigaks. Eelkõige sobib see puhkemaja  inimestele, kes naudivad loodust, vaikust ja rahu. Pikla Linnumajas on 6 numbrituba esimesel korrusel ja kahetoaline apartement teisel korrusel, kõigis tubades on wc ja dušš. Majas on ka merevaatega kaminasaal koos avatud köögiga ja saun. Hoone  valmis 2014. aastal. Lisaks lindude vaatlemisele ja looduse nautimisele võib ka aktiivsemalt aega veeta, lähedal asub Jõulumäe Tervisekeskus oma suurepäraste sportimisvõimalustega ning Tolkuse rabamatka rada.

Loe edasi...

Luitemaa looduskaitsealal, president Pätsi sünnivallas ootab Teid 100 aasta vanune värskelt renoveeritud hubane taluhäärber, mis kutsub osa saama kaunitest loodusmatkadest ja pakub majutust. Peamajas ootavad Teid kuus eriilmelist magamistuba. Teisel korrusel asub suure rõduga saunasviit. Talukompleksi kuuluvad lisaks peamajale veel kaks suuremat ja üks väiksem aidahoone, saun, maakivikelder ning tallihoone. Vanast laudast on ehitatud konverentsi ja käsitöömaja, ning maja teisel korrusel on ka 3 tuba. Seda taastatud maalähedat ehedust lihtsalt peab nägema! Nurka talust 5 km kaugusele jääb Jõulumäe Tervisekeskus ja ratsatalu ning 4 km kaugusele Tolkuse rabamatka rada. Linnuhuvilistele on mereääres linnuvaatlustornid.

Loe edasi...

Kollamaa Puhkemaja asub maalilises rannakülas, mille tänavaääred on pikitud vanade kuid hoolitsetud talumajapidamisega. "Kollamaa õuel" on vanust 100 aastat. Puhkemaja asub värskelt renoveeritud vanas talu kõrvalhoones. Ruumid on sisustatud kohaliku meistrimehe valmistatud mööbli ja käsitööna valminud tekstiilidega. Maja perenaine on tunnustatud loodusgiid ning viib kõiki huvilisi avastama kohalikke loodusväärtusi. Suurküla piirneval rannaniidul ja merel kohtab aasta ringi arvukalt rändlinde ja pesitsejaid. Avar rannakarjamaa on koduks ka hobustele ja teistele kariloomadele ning arvukatele taimeharuldustele. Hobuseid kasvatatakse ka Kollamaa talus.

Loe edasi...

Kosmonautika Puhkeküla on oma nime saanud 1960-ndate lõpus rajatud "Vzmorje” puhkekompleksi järgi, mille ehitamist alustas NSV Täppismasinaehituse Teadusliku Uurimise Keskinstituut. Legendide järgi olevat siin puhanud NSVL kosmonaudid ise. Tänaseks on suurejooneline puhkekompleks taastatud osaliselt ning püütud on säilitada võimalikult palju endisaegset. Puhkeküla heakorrale on olulise panuse andnud lehmakari, kes lisaks hooldustööle on puhkeküla oluline vaatamisväärsus. Osaliselt tänu neile avaneb igast puhkeküla majakesest lummav ja avar vaade merele. Vastavalt kalahooajale saab Kosmonautika külje all asuvast sadamast osta otse kaluritelt värsket kala.

Loe edasi...

Hea asukohaga Rannakodu asetseb Liivi lahe kaldal Kabli rannas. Rannakodu majas on iseteenindav köök (vajadusel on võimalik tellida toitlustamine kohvikust), 4 kahekohalist ja 6 neljakohalist tuba, kokku 32 kohta. Lisaks on kaks kämpingut kokku 7-kohaga.

Loe edasi...

Idüllilised päikeseloojangud, mahe merebriis, suvised rannamõnud pehmel rannaliival, päikesevannid basseini ääres, rannamelu Kabli supelrannas, jalutuskäigud promenaadil  ning meelelahutuslik kultuuriprogramm Kabli Rannakohviku juures - kõik see ja veel palju muudki kuulub  ühe korraliku suvepuhkuse, sünnipäeva või firma suvepäevade juurde! Ja kõike seda saab igaüks nautida Tuisuliiva Puhkemajas, mis asub Kabli liivarannast vaid paarikümne meetri kaugusel.

Loe edasi...

Mini kämpingust võib leida igaüks endale meeldiva viisi puhkamiseks! Majutusest on pakkuda 4-kohalised kämpingu tüüpi majad või siis karavanile elektriga varustatud parkimiskohad. Loomulikult on kohti ka telkijatele. Meie poolt on Teile valmis: grillahjud, restid, vardad, suuremale seltskonnale pikad lauad ja toolid ning loomulikult värske õhk ja merekohin. Pere pisematele on aja viitmiseks mänguväljak.

Loe edasi...

Mere kaldal asuvat unikaalse arhitektuuriga Lepanina Hotellikompleksi ümbritsev männimets ning meri pakuvad suurepäraseid võimalusi ranna-, loodus- ja perepuhkuse veetmiseks. Privaatne ning inspireeriv õhustik loovad tingimused tegusaks seminari – või koolituspäevaks. Idüllilised merevaated ning meeliköitev miljöö pakuvad parimaid võimalusi tähtpäevade ning pulmade korraldamiseks.

Loe edasi...

Merelaane Puhkemaja asub vanas kalurikülas, Kablist vaid 1 kilomeetri kaugusel - kõige soojem ja päikselisem piirkond Eestis. Tegemist on kahekorruselise palkmajaga milles on 3 magamistuba ning majutab mugavalt ära 6 inimest + 1 lisakoht elutoas diivanil. Majas on saun, köök kõige vajalikuga ning kamin elutoas. Nii esimesel kui ka teisel korrusel paiknevad terrassid aiamööbliga. Lisaks on hoovis veel grillimismajake ja 1200m²-i suurune muruplats lastele ringijooksmiseks ja lõbusate mängude mängimiseks.
 

Loe edasi...

Atsikivi puhketalu on sobiv peatuspaik kõigile teelistele otse Via Baltica maantee ääres. Öömaja pakutakse nii kämpingmajades kui ka peamaja ja saunamaja õdusalt kujundatud tubades. Puhketalu sobib privaatseks perepuhkuseks, samuti seltskonnaürituste korraldamiseks. Lisaks majutusele pakutakse mitmekesiseid tegevusi nii talus kui ümberkaudsetes külades.

Loe edasi...

Kui sul ei ole maakodu looduskaunis kohas ega suvilat rannarajoonis, siis Krapi külalistemajal on Sulle midagi! 400 meetri kaugusel külalistemajast asub kaunis liivarand. Männikus on sügisel rohkelt marju ja seeni. Kaunis männimetsas ootavad kahekohalised puittelgid ning peredele sobib hästi mäenõlval paiknev väike neljakohaline kämping. Kui tahad luksuslikumalt puhata, võid valida külalistemaja 7 toa vahel. Maja on kasutamiseks aastaringselt.Pidada saab ka seminare ja nautida saunamõnusid!

Loe edasi...

Kalbuse Maja pakub majutust otse mere ääres, väikese romantilise Teimani rannaküla südames. See on koht, kus võtta aeg maha, nautida vana rannaküla idülli, suviselt kihavat rannamelu, romantilisi päikeseloojanguid ja merekohinat. Kalbuse Maja õdusas külaliskorteris, mis asub 80 aastat vana puumaja esimesel korrusel, on kõik vajalik ka pikema puhkuse veetmiseks, sh kööginurk, pesumasin. Hoovimajas saab nautida mere vahetut lähedust (vaid 100 m mereni!) ning õhtuti kaminatuld õuel asuvas grillmajas. Kalbuse Maja on heaks puhkepaigaks rannapuhkust nautivale perele, privaatsust hindavatele romantikutele või väiksematele sõpruskondadele.

Loe edasi...

Treimani Puhkemaja on mereäärne puidust kahekorruseline suvemaja. Liivase rannaäärega mereni on kõigest 100m. Suurepärane võimalus pere või sõpradega puhkamiseks!

Oma hea asukoha tõttu on Treimani Puhkemaja suurepäraseks puhkusekohaks neile, kes lisaks rannamõnudele tunnevad huvi ka Eesti looduse vastu. Ainuüksi sõit mööda mereäärseid teid pidi Häädemeestest Treimanini pakub kauneid loodusvaateid: aeg-ajalt vilksatav merejoon ja männimetsaga kaetud liivaluited, rannaniidud.

Loe edasi...

Ikla kantiini majutus asub vahetult Eesti - Läti riigipiiril. Suurepärane peatuspaik teelisele Via Baltical. Tegemist on eraldiseisva hoonega, kus on viis kahekohalist tuba, ühiskasutatavad kööginurk, dušš ja WC. Hommikueinet pakutakse bistroos . Samas majas on ka suurem ruum, mis sobib väikese seminari kui ka peo korraldamiseks.  Tellida saab kõik selleks vajamineva.

Loe edasi...

Eesti-Läti piiril Iklas asub Ikla Hostel mis on mõnusaks peatumiskohaks suvitajatele ja rännumeestele teekonnal Pärnust Riiga või vastupidi - otse Via Baltica ääres.

Ikla hostelis on kokku 20 kahe- ja kolmekohalist numbrituba. Jagatud WC-d ja dušširuumid asuvad tubade läheduses ja on eraldatud kasutamiseks naistele ja meestele. Soovi korral saavad kliendid endale süüa valmistada hosteli köögis, kus on olemas vajalikud toidunõud. Hosteli hoovis on klientidele väikese lisatasu eest kasutamiseks ka grillahi, lauad ja istekohad. Lisaks on võimalus lõõgastuda ja telerit vaadata puhkeruumis.

Loe edasi...

Uudised

Mida teha sellisel pilvisel ja sombusel ja kurval nädalavahetusel? Tuleb loomulikult välja minna ja näiteks disc golfi mängida! Jõulumäe Tervisespordikeskuses on valmis saanud uus, punane rada!

Ehedad Pärnumaa maitsed kingipakki! Pärnumaa maitsete aasta on kokkupannud valiku maitsvaid jõulupakke, millega üllatada oma koostööpartnereid, kolleege või sõpru. Valikust leiate ka Romantiline Rannatee / Romantic Coastline ettevõtjate parimaid palu :) Vaata siit täpsemalt järele http://bit.ly/Pärnumaatoidumeened

Allikukivi veinimõisa uus veinikelder hakkab vaikselt ilmet võtma. Hetkel on ehituspaus ning kõiki huvilisi oodatakse uudistama, mida ehitusmehed on vahepeal ära jõudnud teha ja mida kõike ehituse käigus avastatud on :)

Uudised Allikukivi veinimõisast! Valmis on saanud aroonia-mustsõstravein. Äärmiselt sobilik ja valjalik külmadesse ning pimedatesse sügisõhtutesse!

Romantilise Rannatee rahvas Kalurikülas on meie kõigi elu eriti mugavaks muutnud ja käima pannud kalatakso, mis toob kala koju kätte! Sinu mureks on vaid helistada ja takso kohale tellida koju, tööle, sõprade juurde või kuhu iganes :) Fishing Village Estonia - Kaluriküla Romantiline Rannatee / Romantic Coastline

Oidremaa Mõisa külalistetoad on läbinud värkenduskuuri ning saanud uue, romantilisema :) ilme.