OTSI

Sündmused

Kuupäev: 1.mai 2017
Toimumiskoht: Kogu Eesti, Romantilise Rannatee piirkond
 
1. mail avavad maapiirkonna turismiettevõtted MTÜ Eesti Maaturismi eestvedamisel juba neljandat korda uksed kõikidele huvilistele ning tutvustavad kõike seda, mida Eestmaal ringi reisides nende juures teha saab. Ja seda kõike tasuta või erihinnagai! Osaleda saab matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, võtta osa töö- ja õpitubadest, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, tutvust teha taluloomadega, kohtuda pererahvaga, käia kuumas saunas jne.
 
 

1. MAI KÜLASTAJAMÄNG:

1.mail on oma uksed avanud on ka Romantilise Rannatee ettevõtjad. Klikkides kaardil, näete, mida nad sellel päeval pakuvad.
 
Kõikide vahel, kes külastavad vähemalt kolme Romantilise Rannatee ettevõtet ja koguvad sealt märgistusi
(allkiri, tempel, keebis vm), nende vahel loosime välja väärikaid auhindu, mille hulgast leiad näiteks Merelaiu puhkeküla haugipüüdmisreisi koos ööbimisega, ööbimise Lepanina hotellis koos Kabli Päikeseloojangu festivali piletitega, Valgeranna seikluspargi kinkekaarte, Romantilise Rannatee maitseid meie tootjatelt jpm.
 
Et mängus osaleda trüki välja kaart, kuhu kogud märgistusi ning jäta kaart viimasena külastatud Romantilise Rannatee ettevõttesse. Märgise kogumislehe saad väljatrükkida ja väljasõidule kaasa võtta siit.