OTSI

Puhkus rannateel

Eestimaa lõunaranniku kaunid ja soojaveelised liivarannad on eriti armastatud lastega perede hulgas. Meie ekskursioonimarsruudid aitavad Teie siin veedetud päevad veelgi sisukamaks muuta! Valige sobiv majutus sisemaa ürgsetes metsades või otse mere kaldal ja tulge seda kõike ise kogema! Koos perega!


LUITEMAA LOODUS
Kõikidele loodushuvilistele! Külastame Rannametsa-Tolkuse õpperada, mis lookleb läbi raba ning üle kõrgete männimetsaga kaetud luitemägede. Sõidame ka rannaniidule, kus tutvume siinse ranniku pärandkultuuri ja loodusväärtustega. Päeva lõppedes kostitavad kohalikud perenaised omavalmistatud roogadega Kollamaa puhkemajas.
Kestvus: 6 h.
Eesti, inglise ja vene keeles.


TALUPÄEV
Vaike talu asub puhta loodusega ümbruskonnas, eemal suurtest küladest ja linnadest. Siin kasvatakse kitsi, lambaid ja eesti maatõugu hobuseid. Perenaine tegeleb käsitööga ning igal külaliselgi on võimalus end meisterdamises proovile panna. Lõunaks pakub perenaine isevalmistatud kitsejuustust toite ning metsa- ja põlluandidest valminud roogi. Käsitöö ja talutoodete kaasaostmise võimalus!
Kestvus: 5 h
Eesti, inglise ja vene keeles


PIIRILINN AINAŽI
Piiriäärne linn on kuulunud nii Läti kui ka Eesti riigi koosseisu. Linnaekskursioonil külastame Ainazi merekooli muusemi, mis jutustab siinse ranniku laevameistritest, laevadest ja merereisidest. Samuti käime ära tuletõrjemuuseumis, Ainaži muulil, rannas. Hinnas: bussitransport, ekskursioon, muuseumipiletid.
Kestvus: 6 h.
Inglise ja vene keeles
 

HALVA ILMA PÄEV
Õnneks on suvel ka vihmasemaid päevi, kus võtta aeg mõnusalt maha ning tegeleda tubaste tegevustega. Kohalik Naisselts Martad õpetab huvilistele erinevaid meisterdamise tehnikaid. Võimalik on valida viltimise, puidust laastule või siidile maalimise, ehete meistedamise, pärlitöö või hoopis kalosside maalimise õpitubade vahel.
Kestvus: 1-3 h.
Eesti, vene ja soome keeles
 

Lisainfo

- Ekskursioonid toimuvad, kui osalejaid vähemalt 7 inimest (Kabli ekskursioon vähemalt 12 inimest).
- Vajalik ettetellimine vähemalt 2 tööpäeva!


Broneerimine ja lisainfo

Kaire Käära
kaire.kaara.001@mail.ee
+372 5698 0136

Saada päring

Saada tellimuse päring

Saada päring

Saada ettevõttele päring Sind huvitavate teenuste kohta.
Sinu päringule vastatakse esimesel võimalusel.

SAADA

LOE KOMMENTAARE (0)

Jaga oma kogemust!

SAADA TEADE

Meil on hea meel, et avaldad oma arvamust

Kasutame sinu arvamust, et teenuseid/teenindust parandada või muuta kogetu veelgi paremaks.

Täname!

SAADA