OTSI

Sündmused

24. september 2017, kell 9.00 - 16.00
Lavassaare staadionil
Korraldaja Lavassaare Külaselts
laatvanavara@gmail.com

Kuna ammu on olnud nõudlus ka sügislaada järele, siis Lavassaare Külaselts alustab sel aastal esimest korda eelpoolnimetatud laada korraldamist - saame kokku, head kauplejad ja ostjad 24.09.2017 Lavassaare staadionil 9.00-16.00. Sügislaada formaat erineb maikuus toimuvast Vanavara laadast ja pasunakooride ülevaatusest. Sel aastal toimus juba neljas Vanavara laat ja pasunakooride ülevaatus. Laada meeleolu sügislaadal loob Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts. Kauplema oodatakse kõige hea ja paremaga - vanavara, käsitöö, toidukaup, aiasaadused, hoidised, taaskasutuse kaubad, riidekaup, jalanõud jne. Et laadalistel kõhud tühjaks ei jääks, on kaasatud toitlustajad ning maitsvat suupistet pakutakse ka külaseltsi telgis. Saab külastada Lavassaare Raudteemuuseumi - tutvuda püsiekspositsiooniga ning nautida rongisõitu. Muuseum on avatud ja ootab külastajaid terve päeva 9.00 - 17.00. vt http://vanavaralaat.blogspot.com.ee/p/registeerumine.html
vt https://www.facebook.com/vanavara.laat
Kontakt: Lavassaare Külaselts, laatvanavara@gmail.com, Merle Lillak tel 5343 2464

Kuna ammu on olnud nõudlus ka sügislaada järele, siis Lavassaare Külaselts alustab sel aastal esimest korda eelpoolnimetatud laada korraldamist - saame kokku, head kauplejad ja ostjad 24.09.2017 Lavassaare staadionil 9.00-16.00. Sügislaada formaat erineb maikuus toimuvast Vanavara laadast ja pasunakooride ülevaatusest.

Laada meeleolu sügislaadal loob Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts. Kauplema oodatakse kõige hea ja paremaga - vanavara, käsitöö, toidukaup, aiasaadused, hoidised, taaskasutuse kaubad, riidekaup, jalanõud jne. Et laadalistel kõhud tühjaks ei jääks, on kaasatud toitlustajad ning maitsvat suupistet pakutakse ka külaseltsi telgis.

Saab külastada Lavassaare Raudteemuuseumi - tutvuda püsiekspositsiooniga ning nautida rongisõitu. Muuseum on avatud ja ootab külastajaid terve päeva 9.00 - 17.00.  

http://vanavaralaat.blogspot.com.ee/p/registeerumine.html

https://www.facebook.com/vanavara.laat

Kontakt: Lavassaare Külaselts, laatvanavara@gmail.com, Merle Lillak tel 5343 2464