OTSI

Rannatee maitsed

 
 
Minu pere on andnud oma südame ja kogu armastuse sellele ainulaadsele UNESCO vaimse kultuuripärandi nimekirja kuuluvale Kihnu saarele. Oma kodus toitlustades soovin külalistele pakkuda sellist elamust, teenindust, sööki ja jooki, millega püüan edasi anda oma väärtushinnanguid, millest ise pean väga lugu ja tahan kogeda ikka uuesti. Võta aega toidu nautimiseks ja saa osa Kihnu kultuurist, kommetest ja elust.
 
Kihnu Küeki „Maitsekad elamused Kihnu toiduga“ on omistanud EHE-märgise. Kihnu Küekis tehakse süüa nii nagu oma perele, ikka värskest toorainest, mis on pärit oma kodu lähedalt. Kindlat menüüd ei ole, sest kunagi ei tea, mida meri ja põld parasjagu annab. Kihnu Küegi märksõnad on: Kihnu kohalik kartul, porgand, kaalikas, sibul, Kihnu kalurite püütud kala, omaküpsetatud leib –sai, oma aia marjad ja maitsetaimed, metsaannid, käsitöö õlu ja mahe vein. Toorainest kasutatakse võimalikult palju ära, et mitte toitu raisata ja komposti visata. 
 
Suvisel ajal pakume mõnusat olemist väliköögis kuni 22 inimesele, talvisel ajal kuni 12 inimesle siseruumides. Vajadusel toitlustame oma hoovis kuni 100 inimest. 
 
Uõtamõ Teiti külä! 
 
Kihnu Küek OÜ
Männi Talu, Linaküla, Kihnu
+372 5341 2358
info@kihnukyek.ee