OTSI

Seminariteenused

Luitemaa looduskaitsealal, president Pätsi sünnivallas ootab Teid 100 aasta vanune värskelt renoveeritud hubane taluhäärber, mis kutsub osa saama kaunitest loodusmatkadest ja pakub majutust. Peamajas ootavad Teid kuus eriilmelist magamistuba. Teisel korrusel asub suure rõduga saunasviit. Talukompleksi kuuluvad lisaks peamajale veel kaks suuremat ja üks väiksem aidahoone, saun, maakivikelder ning tallihoone. Vanast laudast on ehitatud seminari ja käsitöömaja, ning maja teisel korrusel on ka 3 tuba. Seda taastatud maalähedat ehedust lihtsalt peab nägema! Nurka talust 5 km kaugusele jääb Jõulumäe Tervisekeskus ja ratsatalu ning 4 km kaugusele Tolkuse rabamatka rada. Linnuhuvilistele on mereääres linnuvaatlustornid.

Loe edasi...

Kosmonautika Puhkekeskus on oma nime saanud 1960-ndate lõpus rajatud "Vzmorje” puhkekompleksi järgi, mille ehitamist alustas NSV Täppismasinaehituse Teadusliku Uurimise Keskinstituut. Legendide järgi olevat siin puhanud NSVL kosmonaudid ise. Tänaseks on suurejooneline puhkekompleks taastatud osaliselt ning püütud on säilitada võimalikult palju endisaegset. Igast puhkeküla majakesest avaneb lummav ja avar vaade merele. Kosmonautika Puhkekeskus on ka oluline kultuurikeskus - mitmed Kabli Päikeseloojangu festivali sündmused toimuvad just siin Kosmose Kolmapäevade nime all.

Seminaride pidamiseks on olemas 3 erinevat seminariruumi.

Loe edasi...

Mere kaldal asuvat unikaalse arhitektuuriga Lepanina Hotellikompleksi ümbritsev männimets ning meri pakuvad suurepäraseid võimalusi ranna-, loodus- ja perepuhkuse veetmiseks. Idüllilised merevaated ning meeliköitev miljöö pakuvad parimaid võimalusi tähtpäevade ning pulmade korraldamiseks.

Privaatne ning inspireeriv õhustik loovad tingimused tegusaks seminari – või koolituspäevaks.

Loe edasi...

Jõulumäe on kaunis paik kauni looduse keskel. Jõulumäe on armastatud sportimiskeskus, kus põhirõhk on looduses liikumisel. Igaühel on siin võimalus valida jõukohane ja meeldiv tegevus igal aastaajal. Olgu see siis murdmaasuusatamine eriilmelistel ning kohati künklikel radadel või rulluisutamine, jalgrattamatk, disc-golf või lihtsalt mõnus jalutuskäik tervistavas männimetsas. Sobiv koht laste spordi- ja töölaagrite, asutuste suve- ja talvepäevade korraldamiseks.

Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tipp-sportlastele kui harrastajatele, on siin head tingimused ka koolituste ja seminaride korraldamiseks

Loe edasi...